Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu vlast kterou mám bránit najdu v který řiti??? Ona je totiž každou chvíli v jiný, takže furt nevím proti komu bránit!!!
    • ne proti komu ale čemu, proti kolonoskopii
  • No.... já bych přitvrdil..... Né že bych hnal mladé do zákopů ale vyhnal bych je od maminky s pelíšků. Bral bych to jako součást vzdělávání. Stačily by 3 měsíce aktivního výcviku.
    Jednak se něco naučí.... Třeba jak nasadit dítěti potažno sobě plynovou masku. Nebo jak se chovat při poplachu. Jak nepanikařit. Jak se vyspat a najíst v polním táboře. No a taky jak bez mámy udržet ešus i sebe v čistotě...... Obsluhovat nějakou techniku k tomu bych bral spíše jako bonus.
    Nemůžu si pomoct ale o připravenosti našeho lidu na cokoli neobvyklého mám vážné pochybnosti. Zářným příkladem může být zásah PČR v Hradišti. Běžný občan se násílí postaví dříve než pacená služba. Kdyby nedej bůh nějaký terorista zaútočil na náš běžný život tak půlky maminek nebude ani vědět kde sehnat plynovou masku pro dítě a už vůbec mu ji nebude schopno nasadit..... O nějakém válečném konfliktu snad ani neuvažujme.

    Dle mne by to mělo být pojato jako občanský výcvik pro přežití ve zhoršených podmínkách které dříve nebo později přijdou páč zázraky se nedějí tak často a dlouhodobě.
    • Čí je to vina?Taky SSSR nebo komunistů?Likviduji sešity ze škol a vzpomínám na ty kvalitní kantory,kteří mě učili a nestávkovali ale něco se snažili nás naučit.Dnes je potřeba vychovávat silné hlupáky a hlupačky.
    • j a budeme za vodou, eee nebo pod vodou.... uvědom si kolik to bude stát kámo
      • Spíš kolik stát ušetří.
        Se mi otvírá křivák v kapse když mi volá ženská že potřebuje sehnat práci pro synka který sice má od mámy mobil ale nemá chuť ani zavolat.
        Jímala mne hrůza když jsem jednou nešťastnou náhodou zavítal na veřejnou ubytovnu a viděl ten humus kteří dokáží někteří jedinci kolem sebe vyprodukovat při čumění na telku.
        Děsím se jen pomyšlení že by začal někdo střílet v parku a pitomci se skovávali za stromem páč to viděli ve filmu a strom je přeci neprůstřelný.
        O nějaké první pomoci naučené v autoškole bych se raději nezmiňoval. Tím spíš někoho zabijete než zachráníte.

        Ti říkám vzdělání..... Nikoli výcvik ale i tak kdybych to srovnal a bylo to na 3 měsíce - za komárů jsme uživili všechny mladé muže 2 roky což je 8x více. O množství lampasáků a obslužného personálu nemluvě.
      • bohatejch Klausovic privatizátorů máme hafo... tož VO CO GO....
  • je to příprava na 3. světovou? dík, tak to beze mě :)
    • souhlas
      • j kdo kudy a my do hospody
  • obcanska povinnost-nenechte se vysmat! me povolat do CESKE armády tak jim tu necham vsecko, polozim peněženku na zem a NOHY NA RAMENA!
    takovy stat co vsecko uz prodal ted apeluje na vlastenectvi--fuuuj!
    at si uhlobaroni, zbohatlici chrani svůj majetek jinak----ZA NE MAM POLOZIT ZIVOT ?
    *1* *1* *1* *1*
  • RATE nesouhlasím.

    Moderní holky se tak rvou za svá práva a rovnoprávnost s muži. Tak by to mělo
    platit ve všem Jen ať jdou válčit včetně Kačenky Zemanové.
    Muži se zatím budou rádi starat o domácnost a večer zajdou na sklenku. *15* *15*
  • Mladi by potrebovali vojnu jak prase drbani. Ale povolavat holky? Spatnej vtip. Krom toho za co bych mel jako bojovat??? Za vlast v dnesni dobe asi ne a za nadnarodni zajmy a korporace uz vubec ne!!!!
  • Pokud děti papalášů včetně Kačenky Zemanové půjdou v první řadě jsem pro. *15*
    • co, chceš je střílet zezadu? :)
  • ty dnešní nagelovaní rozmazlenci utečou kamkoliv jenom aby nemuseli na vojnu nebo plnit svoje občanské povinnosti.
    vezměte těm dnešním cucákům mobil a internet a umřou
    • Nechci se mladých zastávat ale srovnáváte nesrovnatelné.

      Když naše starší generace říká že nebyla nakažena internetem a mobilem zapomíná
      že to bylo proto že v té době nic z toho neexistovalo.
      • Představte si až nebude svítit slunce nebo foukat tak ty dvě věci vám jsou na hownink.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit