Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je s plnou polní pořád
  • Nedovedu si představit že někde bráním toho z Hradu, Kalouska nebo podobné tipky.Ti jsou mi klidně ukradeni.Postaven já a řada mých blízkých čelem k takové situaci - dezertuju utíkám nechám se naverbovat k protivníkovi.Prostě ti rošťáci z Prahy nemouhou vymýšlet úkoly a my lůza budeme plnit.Hoši sami, vy sami se musíte postavit když na to přijde do první lajny.Lidovědemokratická armáda vám nikdy nepomůže.Ale ukáže vám zač je v Pardubicích perník.Pěkně po bolševicku!
  • j kdo kudy a my do hospody
  • souhlas
  • Rozhodně bych tento absurdistán, který jsem nechtěl, nebránil. Ať si jej brání Ti co cinkali, politici, zloději a podvodníci včetně politiků. Mě nikdo nevadí a nevím proti komu bych bojoval, a navíc nemám rád zbraně a zabíjení nevinných lidí, v tom se amíci vyžívají. Asi bych bojoval proti největšímu teroristickému státu na světě, který okupuje a zabíjí po celé zeměkouli nevinné lidi. Rusy nemusím, nic mi neudělali, takže proti nim nic nemám. Ať si válčí Ti co lezou do zadnice amíkům a eu. A Ti co tady vychvalují amíky můžou jít příkladem do první linie. *15*
  • Pak ale musí tvrdým výcvikem projít i náš vrchní velitel Miloš Zeman.
    30 kilometrů klusem a s plnou polní. *15* *15* *15* *15*
  • Tu vlast kterou mám bránit najdu v který řiti??? Ona je totiž každou chvíli v jiný, takže furt nevím proti komu bránit!!!
  • j a budeme za vodou, eee nebo pod vodou.... uvědom si kolik to bude stát kámo
  • No.... já bych přitvrdil..... Né že bych hnal mladé do zákopů ale vyhnal bych je od maminky s pelíšků. Bral bych to jako součást vzdělávání. Stačily by 3 měsíce aktivního výcviku.
    Jednak se něco naučí.... Třeba jak nasadit dítěti potažno sobě plynovou masku. Nebo jak se chovat při poplachu. Jak nepanikařit. Jak se vyspat a najíst v polním táboře. No a taky jak bez mámy udržet ešus i sebe v čistotě...... Obsluhovat nějakou techniku k tomu bych bral spíše jako bonus.
    Nemůžu si pomoct ale o připravenosti našeho lidu na cokoli neobvyklého mám vážné pochybnosti. Zářným příkladem může být zásah PČR v Hradišti. Běžný občan se násílí postaví dříve než pacená služba. Kdyby nedej bůh nějaký terorista zaútočil na náš běžný život tak půlky maminek nebude ani vědět kde sehnat plynovou masku pro dítě a už vůbec mu ji nebude schopno nasadit..... O nějakém válečném konfliktu snad ani neuvažujme.

    Dle mne by to mělo být pojato jako občanský výcvik pro přežití ve zhoršených podmínkách které dříve nebo později přijdou páč zázraky se nedějí tak často a dlouhodobě.
  • co, chceš je střílet zezadu? :)
  • je to příprava na 3. světovou? dík, tak to beze mě :)
  • obcanska povinnost-nenechte se vysmat! me povolat do CESKE armády tak jim tu necham vsecko, polozim peněženku na zem a NOHY NA RAMENA!
    takovy stat co vsecko uz prodal ted apeluje na vlastenectvi--fuuuj!
    at si uhlobaroni, zbohatlici chrani svůj majetek jinak----ZA NE MAM POLOZIT ZIVOT ?
    *1* *1* *1* *1*
  • RATE nesouhlasím.

    Moderní holky se tak rvou za svá práva a rovnoprávnost s muži. Tak by to mělo
    platit ve všem Jen ať jdou válčit včetně Kačenky Zemanové.
    Muži se zatím budou rádi starat o domácnost a večer zajdou na sklenku. *15* *15*
  • Mladi by potrebovali vojnu jak prase drbani. Ale povolavat holky? Spatnej vtip. Krom toho za co bych mel jako bojovat??? Za vlast v dnesni dobe asi ne a za nadnarodni zajmy a korporace uz vubec ne!!!!
  • Nechci se mladých zastávat ale srovnáváte nesrovnatelné.

    Když naše starší generace říká že nebyla nakažena internetem a mobilem zapomíná
    že to bylo proto že v té době nic z toho neexistovalo.
  • Pokud děti papalášů včetně Kačenky Zemanové půjdou v první řadě jsem pro. *15*
  • ty dnešní nagelovaní rozmazlenci utečou kamkoliv jenom aby nemuseli na vojnu nebo plnit svoje občanské povinnosti.
    vezměte těm dnešním cucákům mobil a internet a umřou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit