Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se jako pripravujou na treti svetovou? Hajit zajmy te politicke sebranky muze jen totalne vygumovany zeleny bezmozek *11*
  • Vlastenec! Dříve hrdé označení je dnes bráno pomalu jako nadávka.

    Pokud se dnes oháníte vlastí jste považován za směšného člověka nebo rovnou
    blázna. Pokud poukážete na to že jistá menšina zde má větší práva než domácí
    občané jste ocejchován jako rasista či dokonce fašista.

    Protože to řekl anonymní voják řekl bych že se jedná jen o průzkum bojiště - mající
    za cíl zjistit jaká bude reakce veřejnosti.
  • ferda
    A s čím budou bojovat . Máme32 tanků ,půlka nepojízdnych, letadla půjčené a spát by muselí ve svém oblečení pod širákemKdyž chce někdo bojovat ,má možnost se ukázat třeba proti islamistům..
  • Svou základní vojenskou službu považuji za dva roky odnětí svobody nepodmíněně, kdy jsem byl de facto zbaven svéprávnosti, nemohl jsem o sobě rozhodovat a musel proti své vůli dělat, to co jsem dělat nechtěl, chovat se jako robot a třeba i svým chováním "hrát divadlo". I když jsem měl relativně štěstí na dobré zacházení, dovedl bych ty dva roky života využít mnohem lépe.

    V dnešní době je boj spíš otázkou použití techniky a na to se musí člověk specializovat a stále se v tom zdokonalovat. Takže to svědčí spíš pro profesionální armádu a pro ty, kdo vidí smysl života plížit se v maskáčích bahnem a hrát si s různými střílečkami.
  • Bránit vlast a to doma ano.!
    Ne bojovat za cizí zájmy v zahraničí!
  • ty dnešní nagelovaní rozmazlenci utečou kamkoliv jenom aby nemuseli na vojnu nebo plnit svoje občanské povinnosti.
    vezměte těm dnešním cucákům mobil a internet a umřou
    • Nechci se mladých zastávat ale srovnáváte nesrovnatelné.

      Když naše starší generace říká že nebyla nakažena internetem a mobilem zapomíná
      že to bylo proto že v té době nic z toho neexistovalo.
      • Představte si až nebude svítit slunce nebo foukat tak ty dvě věci vám jsou na hownink.
  • RATE nesouhlasím.

    Moderní holky se tak rvou za svá práva a rovnoprávnost s muži. Tak by to mělo
    platit ve všem Jen ať jdou válčit včetně Kačenky Zemanové.
    Muži se zatím budou rádi starat o domácnost a večer zajdou na sklenku. *15* *15*
  • Pokud by měl jít můj syn na vojnu a položil život za tyto grázly a rozkradenou republiku, tak Sobotkům, Babišiům a jim podobným nakopu jim pr................ tak, že už by si na ni nikdy nesedly.
  • Bránit svou vlast ano, zájmy USA ne !
  • Povinné odvody?!

    To nám naroste počet astmatiků, neurčitých bolestí zad atd...

    A děti našich politiků, ty jen řeknou - modrá je dobrá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit