Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V lednu jsem byla na horách (v Alpách), před týdnem jsem se vrátila od moře (Francie) a ještě pojedu na týden na chalupu (jižní Čechy). Jsem velice spokojený člověk, asi si dám banán koupený bez fronty.
  • Jak já vám závidím ten život v Evropě... U nás v Asii už ani chleba není.
  • Na tom něco bude. Včera jsem se vrátil z vody. Nenarazil jsem ani na jednoho poslance ani na nóbl lidi z rádo by vyšších kruhů.... Ale potkal jsem asi tisícovku příjemných a docela spokojených lidí. Nenašel se jediný který by stresoval. Sem tam někdo někoho pozval na drink aniž by ho znal. Když se někdo vykoupal vždycky se našla neznámá a nězjištná pomocná ruka.
    Nenarazil jsme ani na pohraničníky ze psy ani na PSVB ani policajti mne nekontrolovali ani se mi nic nestratilo...... *1* *1* *1* Tak že u mne dobré. *1* *1* *1* Co dobré. Výborné *1* *1*
  • ale kteří Češi jsou spokojeni,politici,státní zaměstnanci,Babišové,Kalouskové a jim podobní.Politici si neustále zvedají své přemrštělé platy,statním zaměstnancům se platy zvedají taktéž a nám střední vrstvě se tam může z toho zvedat jen žaludek.
  • Když to tvrdí budiš ale kde jsou ty časy když to stálo za ho......!
    Jakorát chudáci děti a vnoučata !

    http://www.verejnydluh.cz/
    http://aeronet.cz/news/zapachajici-realita-25-let-po-sametu-pul-druheho-milionu-cechu-pod-hranici-chudoby-2-miliony-lidi-bez-prace-100-tisic-cechu-bez-domova-2-miliony-cechu-v-exekuci-najemne-az-30x-vyssi-nez-tehdy/
  • Kdo tvrdí, že se u nás nemá dobře, ten lže!
    • Nebo nezažil bídu před r.1989.
      • ja se narodil za Gotvalda,ale že bych před rokem 1989 prožívál bídu je nesmysl.Měl jsem se lépe nežli nyní tak nelžete.
        • Vím přesně, jací "lidé" se měli za bolševika dobře.
  • Další rána Ruské propagandě- *15* *15* *15* *15* *15*

    Jo bolšani obchody jsou plné zboží a nakupujících lidí. Lidi v EU si užívají
    života a vašeho fuhrera Putina mají v zadní části těla,. *1* *1* *1*
    • jo žít si tak na americkej dluh to bych se smál taky *1* *1* *1*
  • Takže to vypadá, že ty dvě třetiny Čechů se asi skládá z poslanců, senátorů a vyšších státních úředníků a chudých továrníků. *3*
  • A teď tu o Rákosníčkovi... *1* *15* *1*
  • já bych byl spokojený jedině v Rusku ,ale Zlej Troll o tom nechce ani slyšet,Ruská sociálka prý není to co bývala *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit