Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nová mapa no-go zón ve Vídni
    https://twitter.com/OnlineMagazin/status/824183996955455488
    • No-go zóny neexistují. Ale to idiůtci nepochopí.
      • No go zonynechme stranou.... 17 000 vysetrovanych sexuálních útoků za rok, dle statistik švédské policie je ale na české pomery hodně.... Řadové hodně.
        • Tolik útoků může být i v ČR, jen se o tom nedozvíme. Násilníky tady máme i bez uprchlíků a jejich počet se prakticky nezvýší ani po jejich příchodu.
          • si blbečku natočit zase nějaký hluchoněmý video a neopruzuj
      • Ty jsi holt blb nebo provokatér.
        • Blbci jsou ti, kteří takovým pitomostem věří. Samozřejmě místa, kam nemusí být úplně bezpečné vstoupit, jsou i u nás. Být večer u Malešické spalovny nemusí být zrovna bezpečné. To je dáno ale celkovým charakterem místa, nikoliv tím, kdo tam je.
          • podřadném serveru škoda? Měl bys vědecky publikovat, abys poučil ostatní a vysvětlil jim to. Samozřejmě i předložil fakta a hlavně důkazy, ne jen svoje domněnky a pocity.
          • tě být takovým blbcem a ještě ukazovat svůj rypák na youtube?
            • Blbec jsi ty, nebo přímo troll.
      • prosím *14*
  • vivat Trump
    vivat Zeman
    vivat Putin






    PCHE !!!
    • Mám pravdu
  • přece nejde, aby se takovej jeblinec svobodně pohyboval po světě:
    https://www.youtube.com/watch?v=0MpM-NuOiNo
    • co je to za blba?
    • *15* *15* *15*
    • že máš žaludek na to koukat. Jsem dal 10 vteřin bez zvuku a chce se mi z toho blejt.
    • Můžu vás ujistit, že na youtube jsou mraky daleko horších videí než dělám já. Holt snažíte se dehonestovat, když už nemáte argumenty.
      • Horších? To snad není ani možný, že horší, tohle je masturbation blbosti v přímým přenosu!
        • Třeba ty vaše fake-videa, která mají dokázat něco, co není pravda. Fašisti Ortel a Žižková jsou na tom taky hůř, Nohavica s tímto paskvilem: https://www.youtube.com/watch?v=DtZjR3vvbX4 .
          A jinak horších videí je tam taky spousta.
          • rasistou Bangou. Ale rychle než tě zavřou do cvokárny.
            • stačí si přečíst pár jeho žblechtů na serveru Romea. Ale to trpasličí idiůtek jako ty nikdy nepochopí.
            • R. Banga je daleko menší rasista než ty. R. Banga není trpaslík ani troll.
  • Vidíš drbane? Ty chlív všech chlívů tady musíš mudrovat sám se sebou. Ostatní tebou zdravě opovrhují.A tak to máš všude a celý život!
  • ... je mi fuk, jak se ponižuje primitivní troska, nuda, nuda, nuda, jdu užívat kvalitní život, blbečku :)))
  • ... nemám potřebu rovnat se s primitivně hlasujícím póvlem bez peněz, vzdělání, bab a potence :)))
    • baby od vás z továrny říkali, že ti nestojí, tedy stojí, za howno
  • ... debílek nějak podezřele ví, co to jsou "plata do BMW", hezky se představil ten ubohý roboš :)))
  • ... nějaká sraačka něco vyblila, nezájem, nejspíš si přeje, abych dopadl jako ta troska, blbeček :)))
  • Jaká to škoda...Pak bychom mohli vynakládat ještě více prostředků jako v Německu ze strachu aby nám neotrávili vodu. Nebo ve Švédsku kde to policie prostě nezvládá...To neříkali ani ti trpaslíci ani trollové. To byly zprávy naší ČT. Svět se zbláznil a nebo sedá na lep"někoho"...nadávky, urážky a hanobení těch co mají jiný názor na obou frontách...Že by demokracie? To je opět známě heslo-Poštvi proti sobě a panuj...
  • ... je to prosté: hlasující kr*pl má hlasování místo dobrého jídla a pití a vnadných ženských :)))
    • co ty nevzdělanej zhovadilče, co ti zdrhla stará tak už máš jen Anču Dlaňovou, hlavně ji vždy pořádně umej blbče, víš že v práci hrabeš na plata do kufrů BMW, ať nezaneřádíš celou evropu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit