Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... omlouvám se póvlu, že jsem se snížil k dehonestaci duševně bezmocných ubožáků :)))
    • ... už jistě věříte v moji duševní bezmoc :)))
      • ... si piš, já vím, že svým primitivním hlasováním vyjádřuješ svou totální opuštěnost :)))
        • tak to sedí! Od vyvrhela a místního otloukánka.Obecní špíny ze které má každý srandu.Hnoje všech hnojů.
  • ... omlouvám se, že nereaguji na všechny bezmocné projevy hlupáků na mé perly :)))
  • ... omlouvám se zejména zloději mého nicku, že jsem zneužil svůj velký duševní náskok :)))
  • ... jsem poslední žijící pitomeček na světě, rarita :)))
  • Simone jsi jako Simona nebo už jsi přešel na noční formu blijec pitomec.
  • se v momentě zařadí a začne něco dělat. Vyčuránek z gumového člunu shání peníze teplé žhradlo a chce se rozmnožovat. Když se začne množit, dělá to jak tasemnice. Dělením. Kdo to bude jako živit? Kdo to bude zaopatřovat? Právě pro to je třeba pakáž vytěsnit hned z kraje. Nedát verbeži šanci se tady uchytiti. A když tak jedině v Bruselu. Tam jsou blbí dost!
    • ... už ti ve výčtu primitiva schází pouze Stallone, Stalin, Kim a Vinnetou, pitomečku :)))
      • ... a ještě jsem zapomněl, moje smradlavá Simonka, kde si potřebuji několikráte za den čmuchnouti :)))
        • áááá z chlíva od prasat nám dorazil velký mudrc. Tak matka už je opíchaná a Simonka drží.
  • Mezi migranty jsou rozdíly a kdo by chtěl přijímat teroristy či vyžírky v rouše migrantském ?
    • ... jenom primitivní hlupák spojuje svou ubohou tupost s městem Vejprty, pitomečku :)))
      • ovšem maxitupcem jsi tady TY. Prase z chlíva. Tak jak ti dneska chutná smrad Simonky?
    • Pamelo ? *14*
  • lepší bohatý Čínan než vraždící muslim
  • Čajnagové nikdy příliš netrvali na tom, že musí žít a zemřít v rodné zemi.

    V tom je jejich síla.
    • ... ty žádnou sílou nedisponuješ, roztřesená hloupoučká opuštěná zbytečná trosko :)))
      • ááá převeliký mudrc z chlíva od prasat dorazil! Jejda to jsou moudra. Ve žlabu prázdno tak se mele rypákem, co?
    • banda šikmookých všiváků, to tu ještě chybí *11*
      • ... tady nikdo není zvědavej na ty tvoje kydy, pitomečku :)))
        • Panečku to je moudro! To se ti rodí v hlavě když čicháš Simonce pekáček? Panečku to je romantika.
          • ... jsi totální primitiv, ale tomu zloději nicků to můžeš psát, jste stejně primitivní, blbe :)))
  • nechtějí totiž nikde. To jen v Bruselu daleko od lidí vymysleli nosné myšlenky parazitování vtěrek na lidech z EU. V Německu dávají zřetelně najevo svůj vztah k parazitům.Vypalují jim ubytovny a malují jim hezke obrazky po ulicích.Ale to všechno je moc málo.Vetřelec musí na každém kroku vidět, že tady šlápnul vedle. Tady se nikdy neuchytí. Tady mu nikdo na jeho vychcanost nenaletí!
    • ... tvé primitivní názory nevzdělaného hlupáka nikdo nepotřebuje, leda tak vaše náves :)))
      • ... řekl jsem své a jdu čmuchat k připochcané Simoně :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit