Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co to pořád melete že evropa přistěhovalce potřebuje,možná odborníky a křesťany,ale né ty špinavé muslimské zrůdy,to nejsou normální lidé,kdo tohle říká by měl být postavený před polní soud a zastřelen,ano před polní soud,protože tohleto je invaze,válka,doufám,že se brzo všechno začne upravovat a tihleti vlastizrádci budou popravovaní
    • ... na to ty nemáš, sklapni, moulo :)))
  • Maďaři jsou chytří pro sebe, proč ne, je to jejich země a jde o jejich budoucnost.

    Nemají jistě tolik domácích nohsledů v cizích službách, jako my.
    A když se nějaký ten kus vyskytne, ukážou mu, kde je jeho místo.
    • ... jsi fakt moula, blbe :)))
  • Třebas přistěhovalce potřebujeme, ale ty z kulturních zemí. NE barbary z pouště!
    • ... vrať se do pouště, strašidlo :)))
      • ... já to znám, byl jsem v poušti se Simonkou a i jí tam pochcaný kalhotky uschly :)))
        • ... dobře vím, že nikdy nic jiného nedáš, baví mě, jak obrovská tupost se v tobě sešla :)))
          • ... musím rychle sehnat Simonku a čmuchat a čmuchat, aby mě ta obrovská tupost rychle přešla :)))
  • josef.servit.9
    Tak to má být, jak to vyhovuje maďarům! To vám poradil Juncker a spol?To jsou politické mrtvoly. Pokud zůstanou ve vedení EÚ, tak se EÚ rozpadne, což vyhovuje tuzexmužíkům!
    Rozdrobit a potom ovládnout.Máme tu kavárenské radiče a užitečné idioty, kteří jim jdou na ruku za tučnou odměnu!
    • ... nauč se psát a pak machruj, troubo :)))
      • ... jako píši já když čmuchám k zapařenýmu rozkroku Simony :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit