Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tady je taky, ten hovnožrout Blijec pitomec. Tebe poseru, kdy budu chtít, ty troubo.
  • Jestli někdo páchá zločiny, jedno jestli muslimové nebo křesťané, je nutno to jako zločiny ohodnotit. Fanatismus byl vždycky špatný. Rozhodně ale nelze zapomínat na to, že to byl Západ, který až s naprostou samozřejmostí se minimálně od 16. století roztahoval a drancoval tzv. třetí svět ( kolonie, otrokářství korunované v současné době tzv. demokratickými akcemi USA a spol. při kterých jim nebylo nic špatné. To rozhodně neomlouvá dnešní teroristické akce muslimů a spol. Stejně tak je ale neomluvitelný státní terorizmus- dnes především USA. Byla to jistá Merkelová a spol., co si sem tyhle lidi tak vehementně zvala- a je za to zodpovědná. Němci zřejmě nedokáží zpacifikovat tuto svazačku, stejně jako nedokázali zpacifikovat Hitlera. Museli přijít Rusové, aby ten německý svinčik vymetli. K některým příspěvkům, ve kterých autor pěje ódy na Židy: Asi by bylo dobře, aby si již Židé udělali jasno ve svém původu. Podle historiků jsou Židé přímí potomci Apiru . A Apiru jsou historiky považováni za zloděje a lapky, kteří přepadávali egyptské karavany v Kanánu již od dob faraonů v Egyptě. ( Žádné tajemství- bez problémů lze vyguglovat). Takže trocha sebereflexe od nich by byla na místě.
  • Pouze pro znalé koncentráky vymysleli křestané ve VB a zdokonalili soudruzi křestané arijské rasy v D -tak sakra v tom to taky nebude.Za 2sv.valky Německo podporovalo boj za svobodu v kolonií VB a islám.Totéž Německo za 1 sv .války podporovalo Uljanova a VŘSR no a v novém století vítaj všechny uprchlíky a ouha chytrolíni neví co s tím.
    • ... škoda slov, kdo by také řešil každého pitomečka, čau, troubo :)))
  • ... nejmenovaný nepříčetný primitivní hlupák je zoufalý, jak jej krásně ignoruji, bomba :)))
    • ... BOMBA :)))
  • Že by přicházela daň ze stálého ekonomického růstu?Evropa vymírá a tak se sem evidentně tlačí jiný druh a někteří si myslí že těmito přistěhovalci nahradí původní obyvatele viz.Angela a velké průmyslové podniky v chalífátu bundes republik a ono je to jinak.Unás se samozřejmě opičí je zde snaha měnit pracovníky za Slováky,Rumuny a pod.ale co, dokud žijou v hlídané rezidenci tak na normální lid kašlou.
    Dobrý pán se stará o co největší klid aby si moh užít a to i za cenu menšího zisku.
    Co jsou soudruhofašistovi Putinovi platné miliardy když nemůže ze svého systému vystoupit.
    A banky ,američtí bankovní soudruzi v 30 letech spustili krizi,ztracené peníze přes Švajc chtěli přeprat v Německu a ostatní víme.Na židech mi nejvíc štve že si myslí že na vše mají patent ,ale ono to tak asi nefunguje.Jinak určitě nejvíc dnes ví soudruzi v SAE kteří tyto události financují z peněz co jim celý svět posílá a maj tak nakakáno o svoje prachy že radši rozvrátí svět jak jsou nenažraný.Vysledovat kam proudí nejvíc bílých Toyot a máž to, nebo ten IS má snad svoje rafinérky a síť benzinových pump?
    • ... musíš být blázen, pokud si myslíš, že trosky zde tě budou číst a cokoli pochopí :)))
      • ... jsou zde pouze 3 trosky, to snad ne, hoši nevzdělaní :)))
  • A muslimové mlčí. žádné, je to hnus, my s tím nesouhlasíme! A proto vás vy palice vyblité, poženeme tak, jak si zasloužíte. Protože jiná varianta neexistuje. *12* *16* *12*
    • ... nepiš "my", debile, jsi sám, nikdo o blba nestojí :)))
      • tak to od tebe špinavce a vyvrhela moc sedí! Táhni do chlívku prasiči!
    • Ono je to jednoduché ,jak dopad prodavač v trafice ve VB ,jakož to muslim popřál zakazníkům k velikonocům.Prostě tenhle vyšinutý systém nepřipouští jinakost a neumim posoudit proč tomu tak je.
      • ... žádný systém nepotřebuje negramoty jako tebe, vidláku :)))
  • Jednoduché: každý muslimák oholit fousy, muslimačka sundat šátek, pojíst vepřové, zapít pivem a pak se dát pokřtít. Nelíbí? Tak naložit do dobytčáků a odlifrovat do země slimáků.
    • ... ano, primitiv jako ty má jednoduchý život, IQ 11 k tomu naprosto opravňuje :)))
      • ... to byl ale fofr s hlasováním, dokonalá trefa do primitiva, přesně o to mi jde, balíku :)))
  • Zabít duchovního je zločin za který by měl být kolektivně každý muslim nebo islamista deportován do vlasti ze které přišel. Tady v tomto případě nelze být tolerantní. Tady je potřeba tvrdě a nekompromisně zasáhnout a pokud stát v tomto případě selhává potom je potřeba tohoto státu se zříci a vzít spravedlnost do svých rukou. Ne aby nějaký duchovní říkal, že je potřeba odpouštět, muslimové budou podřezávat duchovní jako ovce a stát bude jenom mlčky přihlížet. Vždyť toto není normální. Co by se muselo ještě stát aby politici konečně začaly konat. Muslimové nám pošlou pozdrav s v podobenství atomové bomby? Politici nám budou tvrdit, že nesmíte proti nějakému vyznání kriticky označovat nějakou víru? Poselství v Bibli bylo, dle muslimské víry, lidmi pokřiveno a proto musí jednat dle proroka Mohameda.
    Všichni politici přečtěte si co prorok Mohamed v Koránu zveřejnil a bude Vám s toho tak zle, že již nikdy nebudete podporovat takovou zrůdnost a násilí...
    • ... magora čte pouze ještě vetší magor, pouze mě zajímá, co znamená Křeatan, balíku :)))
      • Jsem rád, že jsi to četl, magora čte ještě větší magor. Jak by jsi pojmenoval magor a ještě větší magor, u mne to je super magor. Jinak ti odpouštím, protože nevíš co znamená slovo magor, jinak by jsi se nenazýval bláznem nebo pomatencem. Brácho nedělej ze sebe vola.
    • Haleluja ať žije satan!
      • Jezus omlouvám se nějak se tam vložilo slovo satan, ale když jsem tento článek psal, tak mi nešla napsat nějaká slova a jedna věta se mi vytratila a musel jsem ji napsat znova. Měl jsem pár potíží tuto zprávu odeslat, bylo to divné....
        • ... neztrapňuj se už, pitomečku, není potřeba :)))
          • bijče proč mne stále urážíš, jsem tvůj brácha, ty máš v hlavě vymalováno, tak nedělj ze sebe vola....
  • ... dokonale si užívám bezmocnou trosku, která si nenechá ujít žádný můj příspěvek :)))
    • ... trosce blití trvá, chápu, že není jednoduché vyjít se slovní zásobou nemluněte :)))
  • ... myslím si, že kdyby byl tím farářem BIJEC, pozvali by jej teroristé z lítosti na véču :)))
    • u vás doma ve chlívě už se hoduje u žlabu, co?Vůně sra.ek se line celým netem, čuníku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit