Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoduché: každý muslimák oholit fousy, muslimačka sundat šátek, pojíst vepřové, zapít pivem a pak se dát pokřtít. Nelíbí? Tak naložit do dobytčáků a odlifrovat do země slimáků.
  • ty ani nevíš kde leží moulo *1* *1*
  • Je mě fuk který z vás dvou to je. Mě urazí jen inteligentní člověk a do toho máte oba daleko. Tak se tu dál ponižujte svou ubohostí.
  • Haleluja ať žije satan!
  • Zabít duchovního je zločin za který by měl být kolektivně každý muslim nebo islamista deportován do vlasti ze které přišel. Tady v tomto případě nelze být tolerantní. Tady je potřeba tvrdě a nekompromisně zasáhnout a pokud stát v tomto případě selhává potom je potřeba tohoto státu se zříci a vzít spravedlnost do svých rukou. Ne aby nějaký duchovní říkal, že je potřeba odpouštět, muslimové budou podřezávat duchovní jako ovce a stát bude jenom mlčky přihlížet. Vždyť toto není normální. Co by se muselo ještě stát aby politici konečně začaly konat. Muslimové nám pošlou pozdrav s v podobenství atomové bomby? Politici nám budou tvrdit, že nesmíte proti nějakému vyznání kriticky označovat nějakou víru? Poselství v Bibli bylo, dle muslimské víry, lidmi pokřiveno a proto musí jednat dle proroka Mohameda.
    Všichni politici přečtěte si co prorok Mohamed v Koránu zveřejnil a bude Vám s toho tak zle, že již nikdy nebudete podporovat takovou zrůdnost a násilí...
  • ... do Barcelony dnes jezdí kdekdo, máš v hlavě neuvěřitelně nasráno, dobře ti tak :)))
  • ... hlavně si, troubo, nepleť mě a pitomce, který se za mě vydává, dopadneš stejně :)))
  • ... už se neztrapňuj, není sebemenší důvod číst hlupáka, udělám z tebe úplnou nulu :)))
  • ... trosce blití trvá, chápu, že není jednoduché vyjít se slovní zásobou nemluněte :)))
  • Tragický pitomeček, byl tvůj otec když tě dělal. Číst to nemusíš, stejně bys nerozuměl.
    A věta se začíná velkým písmenem. *3*
  • ... dokonale si užívám bezmocnou trosku, která si nenechá ujít žádný můj příspěvek :)))
  • ... stručné a přesné, smrt pro primitivy :)))
  • ... tvé tlachy zde nezajímají nikoho, tragický pitomečku :)))
  • ... myslím si, že kdyby byl tím farářem BIJEC, pozvali by jej teroristé z lítosti na véču :)))
  • se nestyď že neumíš číst *1*
  • tak si myslím,že tá ajfelofka už nikdy nezhasne,jedině kdyby ji vypnuli sami muslimové
  • jak to zpíváme americkým okupantům "běž domů dylene čeká tě kimberly"
  • útočí! Celý den nebylo s kým promluvit tak rychle napravit.
  • lopata celý den v posměchu okolí, tady cedí přes zuby špínu od nich z chlíva
  • Obehraný výpad místního hnoje všech hnojů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit