Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To dělají i komunisti.
    • hňupe,podřezávat hrdlo neozbrojenému,to dělali vrahohrdinové mašíni,tyto zrůdy vraždili a loupili a dokonce od české teroristické vlády dostali vyznamenání s dubovými ratolestmi za zbabělost
      • Já bych si dovolil hlasitě se zeptat: Toho faráře ve Francii zavraždili teroristé. Kdo utýral a zavraždil u nác před šedesáti lety faráře Josefa Toufara? To už tady byli taky teroristé?
        A byl farář Toufar jediným...? Známe historii ? A dnes tleskáme potomkům vrahů!
        • a kdo umučil faráře Adolfa Tesaře,faráře Josefa Štemberku, faráře Rudolfa Babulu a stovky dalších,ano dnes tleskáme potomkům jejich vrahů,dokonce nám i vládnou z EU a nařizují co a jak máme dělat,že i to nevzpomeneš,hloupý jene ty vencoletištní sluníčko
          • Já jsem uvedl jen jednoho a ptal jsem se, zda je sám. Můžeš doplnit další, to ti nikdo nezakazuje, ale proč nadáváš člověku, kterého neznáš, "chytrý Juro"?
    • ... pitomec Simon a jeho kradení nicků, že se nestydíš troubo :)))
      • Stydět se můžeš jenom ty ruský dobytku BTW,
        Holce Simoně tu měsíce komolíš jméno a kradeš lidem nicky.
        Jsi komunistický odpad.
        • ... víš co to je nick, bezmozku :)))
  • A tady je taky, ten hovnožrout Blijec pitomec. Tebe poseru, kdy budu chtít, ty troubo.
  • ... myslím si, že kdyby byl tím farářem BIJEC, pozvali by jej teroristé z lítosti na véču :)))
    • u vás doma ve chlívě už se hoduje u žlabu, co?Vůně sra.ek se line celým netem, čuníku!
  • Duben 2016

    Papež František v úterý prosil uprchlíky o odpuštění za to, že evropské státy před nimi uzavřely hranice a že jsou k nim lhostejné. „Zachází se s vámi jako se zátěží, přitom jste darem,“ prohlásil podle agentury ANSA papež.
    • Proč ty mínusy? Vždyť jsem jen zkopíroval, co údajně řekl. Mně se to taky nelíbí.
    • i Papež František má ruce od KRVE! Dokonce od krve "vlastni krve"
      • Ale, ale, ale ... Zase rozum stranou a emoce, emoce, emoce...
  • ... dokonale si užívám bezmocnou trosku, která si nenechá ujít žádný můj příspěvek :)))
    • ... trosce blití trvá, chápu, že není jednoduché vyjít se slovní zásobou nemluněte :)))
  • ... můj bratr Simon sice odešel pryč ale já vysokoškolsky velmi vzdělaný člověk, debatu zde budu řídit. Kdo bude nadávat toho nekompromisně vykopu osobně z debaty, darebáci :)))
  • ... nejmenovaný nepříčetný primitivní hlupák je zoufalý, jak jej krásně ignoruji, bomba :)))
    • ... BOMBA :)))
  • Pouze pro znalé koncentráky vymysleli křestané ve VB a zdokonalili soudruzi křestané arijské rasy v D -tak sakra v tom to taky nebude.Za 2sv.valky Německo podporovalo boj za svobodu v kolonií VB a islám.Totéž Německo za 1 sv .války podporovalo Uljanova a VŘSR no a v novém století vítaj všechny uprchlíky a ouha chytrolíni neví co s tím.
    • ... škoda slov, kdo by také řešil každého pitomečka, čau, troubo :)))
  • Dokud bude Putin podporovat teroristy, nebude na světě klid!
    • ... pitomeček Simon, nech si ty moudra pro sebe, bezmozku :)))
    • no na to důkaz nemáš.zatím máme důkaz že CIA podporuje opozici v Sýrii a ta pak utíká k Al Nusra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit