Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nelze to zdanit. Jedině zase po bolševicku - ukrást.
  • nejakej Novorosijec
  • Také jsem proti danění majetku církvím,protože je daleko rozumnější církvím veškerý majetek znárodnit.
  • Dnes už se ukazuje,že všechen církevní dobytek bude nejrozumnější vymlátit protože národu Čechů jen škodí.Stejně dnes už do kostela skoro nikdo nechodí.Za šestadvacetiletou vládu lumpů sice církve hodně nahrabaly,ale slibovaný kapitalistický ráj národu nevymodlili,pouze pořádnou bídu obyčejných lidí.
  • To by neprošlo přes Ústavní soud. Zdanit něco, co je ti vraceno, protože ti to bylo ukradeno, nelze zdanit.
  • Zas ti došly pilulky psychouši Semene?
  • Je zcela nepřípustné danit majetek, který byl ukraden KSČ pod vedením ruských poradců z KGB!
  • Kdopak je ten duševní naháč co si tady píše sám se sebou? Mateřská školka hadr.
  • zvykejte si soudružko, můžete být na jednu stranu že jste v čechách, v Rusku za sebou ženy tahají i pluh, když manžílek sežere vola a zbytek roku chlastá samohonku *3*
  • Nemůžou přece zdanit něco, co komunisti pod vedením KGB ukradli.
  • zlej trolle, že ty jsi zase po ránu pil okenu ?
  • zlej trolle, přestaň mi tam sypat ty mínusový body, já nemůžu za to že je to holka, tak ten malej kalašnikov prostě prodáš na aukru
  • Nic se danit nebude. Byla by to další křivda a krádež.
  • ahoj ženo *2* navrhuji Rybanu
  • co Anna proletářka ?
  • jelikož bude Borisek holka, vyhlašuji návrhy na nové jméno, jsme tu přeci skoro jako jedna rodina *14*
  • vole, jsem skladník v kkauflandu
  • hledám někoho kdo mi zaletuje samovar
  • jsem, proč ?
  • čus jsi v práci ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit