Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když mi někdo ukradl, co jsem předtím sám podvodem (nic jiného hlásání existence Boží není) vytahal z lidí, proč by mi to měl někdo vracet??? *1*
  • Švanda s teroristama rudýma.
  • Milan je d e b i l taky pěkná říkačka *3*
  • Nic ukradeno nebylo už od dob Josefa II. vše patří státu.Potvrdil to i Beneš.A církevní hodnostáři byly placeni státem jako statní zaměstnanec.Tak že nevím oč se hádat.Daní každý a pokud se církev chtěla vymanit z pout státu. Musí počítat s tím že jako soukromí subjekt bude platit daně.
  • Komunisti, Fašisti, Teroristi. Putinisti - jak se to rýmuje...
  • My fašisti vám nic nedáme!
  • Protože máš hloupé otázky *5*
  • Jak vidíš, fašisticky...
  • Jsem docela zvědavej, jak ti rudí fašisti odpoví, jak budou na tuto pravdu argumentovat,
  • Je mi něco ukradeno. Pak je mi to vráceno. Proč bych to měl danit???
  • Jak mohou lidé kteří nic nevytváří žít ve zlatě ( např. kancelář vyžraného Duky ). Připomeňte si lide český - Jan Hus a Jan Žižka-pryč s příživníky..
  • No, asi takhle: Vy dostáváte mzdu, která je následně zdaněna. Za uspořenou "libru" si nakoupíte, dejme tomu, garáž. Pak ji prodáte a máte platit opět daň!?

    Tak podle tohoto daňového systému, by to tak asi mělo být i v tomto případě. Navíc je zde mnoho nejasnosti, zda byla církev ve všech případech skutečně vlastníkem.
    Mimochodem, restituovalo se i církvím, které ještě ani po r,89 neexistovaly. Úkolem dne je, vypadá to, podojit daňového poplatníka do poslední kapky krve.
  • Máš něco proti svobodnému názoru? Já ti v podání tvého nijak nebráním a je mi jedno, jak to vidíš. Já mluvím za sebe, zlejší trole.
  • Tobě asi bolševici ukradli mozek co? Ale nevěřím tomu, protože kde nic není... *5*
  • Zase si Jiříku zapoměl na roboty a desátky pro klášterům a jiné cíkevní insituce??
  • Velice mě to mrzí, ale musím. Takže zase za dva měsíce. pa pa
  • S těmito individui, co zde píší se situace opravdu nezlepší, jak vidno z těchto "oduševnělých komentářů"... Nechápu, o čem, se zde Vaše mozky velikosti lískového oříšku vůbec baví....

    Církevní restituce byly po právu vyřešeny, ale měly být již před 20 lety a ne v této postbolševické době, kdy novodobí bolševici všechno rozkradli a jsou nalezlí ve všech stranách odleva doprava... Nevím, jak by se Vám líbilo, kdyby někdo za Vámi přišel a řekl, že Vám ukradl motorku a že Vám ji nyní milostivě vrací a ještě by měl ten zloděj tu drzost říkat, že chce daň za to, že Vám ji milostivě vrátil. Drzost komančů je opravdu neuvěřitelná... Zakázat dle paragrafu 198/1993 Sb. o zločinnosti komunismu a byl by klid, Jsou to všechno zločinci, zvyklí ukrást na co přijdou... Soudruhu, stbáku Filipe, styďte se:!!!! *10* *12* *13* *9*
  • Quo vadis, ty uslintaný s vinylovým mozkem, umělče a permanentně pod parou?
  • Auto je soukromá hodnota osobní. Ale koho byly majetky církvemi přesunuté Vatikánu ... komu? Kolik bilonů stálo živení a šacení honostářů církve - od kostelnílů až po kardinály během období. Kolik nakradli a odvezli kulturních statků do Říma. A pak tedy by měli být souzení zastupitelé za schválení DALŠÍCH církevních restitucí jako vlasizrádný čin. I přes to, že si schválili neodvolatelnost a nulovou odpovědnost. Stačí sestavit objektivní statistiku, kolik je " věřících " a kolik ateistů v tomto " slzavém údolí ". Nabízené výsledky jsou zmanipulované včetně těch ze sčítáni lidu.
  • Takže zase za dva měsíce. pa pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit