Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okamžitě zavřít za daňové úniky! S Toljou Ubrekánkovičem Bezcharakterem si můžou v budoucnu posílat motáky z jednoho nápravného zařízení do druhého; službu obvykle zajišťují právní zástupci odsouzených. Například: "Janička pozdravuje a vzpomíná *3* ".
  • A z darů za 10 Mega zaplatila darovací daň 3 miliony??? Nezaplatila, tak zavřít *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vážená redakce,
    nevím, zdali jste zaregistrovali nové „opatření“(v platnosti dva dny) na diskusním fóru na Novinky.cz – nově může každý registrovaný uživatel vložit do Názorového fóra pod každým článkem jen dva příspěvky. Jelikož jste o tomto na svých stránkách nepsali, a nezdá se mi nepravděpodobné, že jste to opravdu nezachytili, domnívám se, že tak (ne)činíte z profesionální solidarity.Jistý si ale nejsem. Nicméně, chtěl bych vás požádat, jestli byste byli ochotni zveřejnit tento můj dopis, případně napsat svůj vlastní článek. Rád bych, aby se eventuálně vyjádřili i diskutující na Vašem fóru.Zde je můj názor:
    Je mi naprosto jasné, že si Novinky mohou na svém portálu „dělat co chtějí“, a zavádět opatření, jaká uznají za vhodné. Ale nevím, do jaké míry je z celospolečenského hlediska v současné době vhodné a únosné omezovat na diskuzních fórech počet vložených názorů a následně ještě posuzovat tematickou hodnotu příspěvku, a případně (pokud nevyhoví představám cenzora) ho mazat. Připomíná mi to chování RUDÉHO PRÁVA v „dobách své největší slávy“. A paradoxem je, že toto „opatření-omezení“ zavedli ve chvíli, kdy tam probíhaly diskuse pod články s tématikou Ukrajiny.V okamžiku, kdy se zvedla vlna nevole ze strany přispívajících diskutérů a ozvali se formou příspěvku, začali jejich připomínky (jež neobsahovaly jediné nekonvenční nebo vulgární slovo) tvrdě cenzurovat, mazat a jednotlivce blokovat s odůvodněním, že tyto nejsou k tématu.Zaráží mě už skutečnost, že „někdo“ dokáže posuzovat tematickou hodnotu jednotlivých názorů. Pokud je totiž člověk člověkem, tak nebude nikdy zcela objektivní. A navíc tam zřejmě o tomto rozhodují jednotliví „cenzoři“, kteří jsou kdoví jakého vzdělání a kdoví jaké společensko-politické orientace.
    Jako svůj důkaz pro Vaše vlastní posouzení Vám přepošlu e-mailovou komunikaci, kterou jsem s nimi osobně vedl kvůli mému zablokování. A to ještě upozorňuji, že komunikovat se mnou začali (milostivě byli ochotni mi odpovědět) až v okamžiku, kdy jsem jim napsal, že s tímto jejich jednáním chci na veřejnost.Mou hlavní otázkou je, co je to vlastně za „diskuzi“, pokud nesmím diskutovat. Jestliže napíšu názor, a někdo na mě reaguje, tak mám jen jednu možnost mu odpovědět. A přitom nejde o nějaké „napadání“, ale já jsem rád, pokud na můj názor někdo odpoví, a já mám takto jakousi zpětnou vazbu. A přijde mi doslova jako sarkastické, pokud se diskutuje pod jejich článkem o totalitních manýrech na Ukrajině a oni do toho začnou nejen cenzurovat názorový obsah příspěvků, ale začnou korigovat i jejich počet. A jejich další argument, že mnozí přispěvatelé jsou nespokojení s přebujelým tlacháním…no tak co k tomu říci ? Jak může někoho znepokojovat množství příspěvků v dané diskusi? Přece čtu, jen co uznám za vhodné a co mi vyhovuje ! Nevěřím, že dostali jedinou stížnost tohoto druhu. Opravdu, s takovouto praxí jsem se v porevoluční době na veřejných diskusních fórech ještě nesetkal. Je to středoevropská rarita.
    Samozřejmě, že kdokoli může namítnout, že na Novinky nemusím chodit. Jistěže nemusím. Určitě se dá žít plnohodnotný život i bez Novinek , ale člověk někdy žasne. Přece já bez nich opravdu budu, ale oni beze mne, resp. bez čtenářů, NEBUDOU. Krásně to vystihují slavné verše Viktora Dyka: „Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne zahyneš…
    Nevím, je to čistě můj názor, ale netuším, jakým způsobem může omezení počtu příspěvků „zpřehlednit“ diskuzi ??? Zde dokládám komunikaci s „cenzorem“, abych dokreslil, jakým tónem s Vámi jsou ochotni (pokud vůbec) diskutovat:...................

    Celé znění na: http://www.czechfreepress.cz/
    • Já jsem během několika let zkoušela se do diskuse na novinkách přihlásit a nikdy mi to nedovolili, prostě jsem se tam vůbec nedostala. Nejhorší možný server přes diskuse - novinky. Jediná možnost by byla, kdyby všichni přestali solidárně na novinky chodit a diskuse se účastnit. . Nechat je v tom půl roku a pak by se vidělo, jak by reagovali. Já už na ně kašlu, je možné se vyjádřit jinde. Měli by toto udělat všichni.
  • Nagyová byla jen využitá organizovaným zločinem,který u nás vládne od r.89!Všechny strany politici a jejich poskoci jsou jen loutky,skuteční vládci jsou neviditelní.
  • Dešfrováno nedešifrovaná nahrávka 31.1 2013 Deutschland Lied součastnosti Protektorra Nečase a jeho arijské blondýnky Nagyové pustěte si ji na youtube kdo si užívá nemocnic vín děveček německých nových aut v Protektorrtní vládě Ods
    jedině Wholauf Kammeraden Afs Pferden richtun Prag Deutscland Brussel mit PRrusen.
  • Potvrzeno! Česko je banánová země kde nevládnou zákony ale džungle a peníze.
    Prahu řídil nikým nevolený paša kmotr Janoušek. Jeho volená loutka Bém přiděloval
    zakázky jen lidem na které Janoušek ukázal.
    Milenka Nečase dostávala úplatky od mocných za lobbování u svého hadrPetříka Premiéra.
    Kmotr Rittig chodil po ministerstvech a říkal ano či ne plánům ministrů.
    Nevolme partaje. Jsou to jen podnikatelské loutky které hají pouze zájem zlodějů!
  • Krasne si mi ho vcera vykouril Peto diky moc. *14* *14* *14* *14*
    • Zlodeji nicku a rudej mrkohlte-dej si jeste jeden + bodik a tahni z diskuzi. *16*
  • Myslel sem si,ze ten Necas bude malinko chytrejsi a tuhle P R O S T I T U T K U odkopne,jako kus hadru.Tak jsem se v nem mirne mylil...
    A co je s tou M R C H O U soudruha doktora,hejtmana,poslance a jeste asi dalsich 25ti placenych funkci Haska?Taky ta cuchtle bere mesicne kolem sta tacu+naka ta odmena za vysati vocasu a spolykani spermatu. *12* *12* *12*
  • Oh Deutscland Hocccccccccc h in Ehren nahrávka k Mikuláši 2012 ale kdo si moh dovolit Treue Frauen Deuthes Wein a Deutsches Auto VW,ani Turci ne jak voni co vytvořili EU BruselReich politiků jedině Whol die Kammeraden afs Pferden richtung Brusel
  • Konečně a teď čekám, Janulka dělala a byla šéfkou organizovaného zločinu a vedla skupinu organizovaného zločinu pro svůj a další prospěch, korupce, úplatky, možná i vřazdy, vydírání. Vše se nyní potvrzuje v odploseších, a proto se ptám?, proč tito lidé, osoby, proč nejsou jž ve vazbě a proč ještě nyní zametají stopy, kdo je tedy chrání a proč?, lidé šli do vazby i za nicotné delikty, tak proč ne TITO?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit