Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrůza co je v PS.Včera jsem jí viděl na 24 a větší blbku neznám.Ty názory zakomplexované ženy:Dám si pozor,aby dostala co nejmínˇhlasů,spíše žádný.Vypadá,že bude přestupovat,koryto se jí líbí.
    • Jojo, Semelová je holt Semelová!
  • Odvážná! Má estébé v patách!
  • Nikdo jiný nemá taková prostředky v politice, aby je uplatil,... kromě Babiše...
  • Čo bude teraz Bureš robiť, do iiči? Ovce niechcú robiť v jeho podniku-štáte. Že by tuná naozaj bola hen tá demokracija, boha jeho?
    • ... jsi absolutně nekvalifikovaný zaostalý zakomplexovaný deb*l :)))
      • jo od krále žumpy to sedí.Už dávala tvoje zparchantělá matka večeři? To zas bude vůně!
  • tady děvče se totiž nebojí! Má svoji představu a za tou si stojí! A jde si za svým jako D'artaňan. Neochvějně vyhrává souboje. Málem vzorem ctnosti a odvahy. Ty Kykina - když už jsi takový bezbřehý charakter a náš krystalicky čistý hrdina, že by jsi poctivě složila mandát ? A nebo je v parlamentu teploučko, platíček a náhradičky běží? A já budu taková ta zbloudilá krysa, která se po zádech jiných vyšplhala ke korýtku a nyní se ne a ne odtrhnout? To by se pak lehce mohlo stát, že u vás v ulici ti každý, ale naprosto každý může přijít načurat před dveře. A právem.To už se tak vytříbeným charakterům dělá.
    • ... jenom největší primitiv vypisuje romány o něčem, čemu ani zamák nerozumí, moulo :)))
      • ale no tak drbane! Mazej domů do chlíva.Tady není pro tebe dobytka místo.
  • Burešovi poskoci jsou jak vydrážděné hejno čmeláků, to jen dokazuje diktátorské úsilí Burešovo
    • ... každý Burešův poskok si tebou kdykoli hravě vytře prd*l, pitomečku :)))
      • zatím si tady vytírám já s tebou.Dle libosti.A ty s tím nikdy nic neuděláš.A tak už to zůstane napořád.
        • ... nikdy se nenaučíš ani psát, jsi pro legraci, nulo, s tím nic nenaděláš, úděl primitiva :)))
          • na tebe lopato bohatě stačí.Mi se líbí do tebe chlíva jen tak kopat.Dlouho jsi tady nestrašil schůzkami prasiči.Bojim bojim.
  • Je otázka času, kdy, Babiš skončí v kriminále.
    • A jako proč on kradl jak Klausova ODS a ani svátky nedrželi *12* *12*
      • Nauč se česky, Ivane!
    • =====To spíš ty shniješ pod drnem kobliháři. *2*
    • Tak jako Kalousek? *15*
  • A kdy se už Burešovo ANO konečně rozpadne?
    • josef.servit.9
      Pan Chalupa velmi připomíná toho HŇUpPA Junkera. Všichni jsou diktátoři, jen neziskovky mají pravdu!Ovečka byla včas odvolána, byla ovšem celá modrá !Znám jednoho socana hejtmana, který je také modrák §§§!
  • Pane Chalupo, to je velice ubohý až debilní nadpis článku.Jste arogantní a zaujatý.
  • Ta paní je využila ANO k tomu aby se dostala do sněmovny a potom si mohla vybrat kam uteče. Nejspíš ji Kalousek bude vyhovovat, všemu rozumí a do všeho kecá. A pan redaktor tam patří také !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit