Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve šplhu k výšinám byla krotká jak ovečka na další šplh však neměla IQ jedině potom s přirážením bez šplhu. *11*
  • Co si to jen ta ženská dovolila, postavit se proti Burešovi, že. Kobliháři na ni teď nenechají niť suchou. Taky s chutí dám koblihy, ale koupím si je a nečekám až je Bureš upeče ve své pekárně podniku-státě a dá mi je jako úplatek.
    • ... jenom nejzdegenerovanější primitiv, který nedokáže nic víc, než zde blít, omílá koblihy :)))
      • tak na blití jsi tady TY špíno. Kanální souvětí umíš nejlépe ty sám.
  • bezregistrace
    článek není úplný ... chybí odkaz na Zemana, Putina, a svatyni zbožňování Bruselský panteon
  • ... Kristýna bude infiltrována do jiné strany, aby tam zajistila věčnou slávu ANO :)))
  • madla.znadrazi
    Můj pes povídal, že mu možná něco uniklo, ale o té paní dosud tak nějak ani neslyšel a teď je z ní mediální hvězda, dnes bude dokonce pomlouvat Babiše v Top ČT televizi ....
    • Koukám že některejm se nerozvítí ani když jim na naprosto zřetelný důkaz posvítíte reflektorem! Možná jim vrhá stín ta kobliha či co?
  • Tak jsem si paní poslechl v interview na čt a musím, bohužel, konstatovat: luxusní blbańa... Mimochodem, "vystudovala" UJAK! .. Bez komentáře... *6*
    • ... ty na jiné interview jako zde nemáš, vidláku, napiš, co všechno jsi vystudoval :)))
    • Díky soukmenovče.
      • Hlupáčku, nejsem ani příznivec, ba ani volič (ne)agenta.bureše... *3*
        • ... on také o takové omezence nemůže stát :)))
  • ... bezmocný pitomeček usnul znaven svými bezmocnými výblitky, takto to je pokaždé :)))
  • ... Tomáš Chalupa je rozdrolenej dávno :)))
  • ... lidé bez špetky intelektu se vyznačují výdrží, něco jako tažné zvíře, viď BIJEC :)))
    ... ten primitiv si fakt myslí, že někdo čte projevy absolutního intelektuálního deliria
    • matkomrde *1* matkomrdnej
    • ... jsem nadšen, jak hravě jsem dohnal tu trosku k naprostému zoufalství, mohu pryč :)))
      • ale trvalo to.Vykopán zhanoben prasič stránek mizí.Zparchantělá matka svolává vyvrhnuté vybočence.Bude tradiční večeře smraďochů.
        • ... jsi neškodný zdecimovaný primitiv, bav mě dál svou neskutečnou tupostí, moulo :)))
          • primitiv, tupec, moula? Takže takto na tebe lidi přes den volají?Pěkně si je pamatuješ.To jsi se předvedl.A těď nám tady z chlíva napiš co podávala zparchantělá matka k večeři? Byly páchnoucí dobrotky?
            • ... nezáviď slovní zásobu intelektuála, ty primitivní kopáči namazaný zelenou :)))
  • To, že strana navenek působí jako názorový monolit je snad dobře ne?Protože já volím stranu s nějakým programem a ten chci prosadit a nezajímá mě, že nějaký řadový poslanec má uvnitř strany najednou nějaký závan osvícení a změní názor ve prospěch např.opozice.
    Takového člena vyhodit, ať si kandiduje za nezávislé nebo sám za sebe a potom ať si pindá co potřebuje(na to my jsme zvyklí, Ješito Ješito už to máš ušito)
    *3*
    • Nechápu ty minusy.Pokud je to špatně, tak se nedivím, že je tady vše v bordelu.Vynechte z toho Babiše a tuhle slečnu nebo paní.O těch se nebavím, pozastavuji se nad tím, že je špatné navenek působit jako názorový monolit.
      Pokud volím stranu, tak mám v programu stěžejní body, které musejí být pro tu stranu zavazující.Není možné, aby při hlasování někdo hlasoval ve prospěch opozice.Je to stejné jako kdyby na ME ve fotbale váš obránce přihrával utočníkovi z druhého týmu na gól.
      Já neberu nikomu jeho názor, ale pokud je uvnitř strany přehlasován, tak by se neměl při hlasování stavět na druhou stranu.To potom nemá význam nějakou stranu volit, když se nemohu na názorovou jednotnost spolehnout.Díky přeběhlíkům bylo v minulosti schváleno pár nepěkných věcí.Pokud se Vaše názory přestanou slučovat s vaší stranou, tak odejdete, ale nehlasujete proti.To si myslím je fair.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit