Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Hlas by si jistě zasloužil méně připo*** národ , tak má dvě možnosti. Vyměnit národ za méně připo***, nebo se nechat nadále živit tímto připo*** národem
    • ale musí ten národ být vážně na hlavu, když kromě komiků v politice živí ještě tolik dalších komediantů... a tak skvěle, jak se bežný občan nemá.
  • Búďet chljéba tovóryšč Půtin? Kogdá?
    • Až přestanou v Rusku Ukrajinci krást, jako kradli v Česku ve skladech podnikatelů, u kterých se nechali nelegálně na pár měsíců zaměstnat.
    • v Kieve? já něznáju....eto vašo dělo *15* *15* *15* *15*
  • rubl posiluje
    • Ve které posilovně?
  • Pánové odbočme od politiky.

    Konvoj USA nám silnice zničit nemůže protože ty jsou v dezolátním stavu už nyní.
    Ministerstvo dopravy slouží léta jako pokladnička zdejších kmotrů.

    Dálnice se nespravují ale za předražené peníze jen provizorně látají.
    Čím dříve se totiž zničí tím dříve dostanou kmotři další zakázku na které se napakují.
    • a nerozbijou si to ty američani *1* *1*
  • CCCP = fašistický vřed naší planety, kde děti umírají hladem!
    • mnó

      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ze-pry-jsou-v-Moskve-lide-nestastni-a-hladovi-No-nevime-Pojdte-se-tam-s-nami-podivat-368112
    • USA = fašistický vřed naší planety, kde děti střílejí na školách spolužáky a učitele, když jejich američtí dementní rodiče nechají zbraně nezabezpečené a učí děti tyto zbraně používat. Americký imbecil nemá žádnou zbraň do ruky dostat.
    • nepovídej alino?
  • Hysterii tu vyvolaly sdělovací prostředky a ne obyčejní občané.Jo a že slavná démokratická US armáda nemohla jet po železnici? No nevím o tom se nějak moc nepíše. Přijde mi to jako záměrná provokace a demonstrace čehosi. Jo a ten připo*** je možná pan Hlas druhý den po opici, já jsem občan tohoto národa tak nevím proč o mě píše, že jsem připo***. Mám prostě svůj názor a třeba i mylný, ale nikoho sprostě neosočuji.
    • Jak může někdo chtít po komediantech a podobné sebrance aby jí to myslelo. Ti šli vždycky po penězích a kdo dá víc. tedy kromě těch, které kamarádi našich nynějších rádoby umělců pozavírALI DO KONCENTRÁKŮ A POZABÍJELI....
    • no že by zrovna ty transportery co jsou v konvoji byly něco. to zrovna né.je to topinkovač *1*
      • dodám: s životností v možném konfliktu s Ruskem tak 4,5 minuty
  • Kdyby USA neexistovaly, museli by jsme si je vymyslet, abysme se měli čeho bát a kým strašit hlupáky.
  • Náš všeckýma mylovaný nadsoudruch degeneralisismus Vůdce Putin válku viprovokuje a vihraje! Má atomové rakety a eště v záloze Raketoplán Buran!
    • Člověče, nevím, zda jsi opravdu takový hlupák nebo se jím zde jen děláš ? Diskutovat s tebou asi nemá smysl. Jen jedno, byť opět budu onálepkován jako rusofil. Jediné Rusko má v současné době prostředky vynést materiál a lidi na oběžnou dráhu Země. To je fakt.
      • ... jsi neuvěřitelně hloupý, že se tou troskou zabýváš, ale dobře ti tak, blbe :)))
      • dnes po deváte hodině startuje sojuz s posádkou na ročni misi *3*
    • Raketoplán Buran je v muzeu *3*
      • Bastard TRPAJZLÍK SE VYSTAVUJE V kREMLU! Vydrží jeho poškozený mozek?
  • Rusofilové používají plyn jako bumerang - jenže ten se vždy vrací pánové.

    Rusko potřebuje peníze za prodaný plyn a bez USA/EU přijde o dobré zákazníky.
    Medveděv přiznal že Rusko má primitivní ekonomiku která stojí a padá na
    poptávce po surovinách. Nic jiného nemá.
    • Bohužel už našlo nové a lepší zákazníky obchoduje více z Čínou a směřuje do Indie.
    • co asi potřebuje země která má všechno???
      • vím, co nepotřebuje - zloděje na dvorku připravené k akci
      • Fantasto!

        Ruská ekonomika se potápí jako Titanic. Díky sankcím nemají rusové na splácení
        hypoték a zasáhne to i sektor s léky. Nemá peníze na modernizaci zastaralé armády.
        Statisíce lidí každým rokem Rusko opouštějí. Alkoholismus a korupce hrají prim.

        Rusko jak přiznal Medveděv je v otázce moderních technologií závislé na Západu
        - díky sankcím je od nich odstřiženo a samo nic nevyrábí.
        • přece jim nebude věšet na nos - co mají a vyrábí....tss mysli.
        • hlavně že splácí USA.až ty začnou splácet tak rozkvete Mars *1* *1* *1* *1*
  • Tak máme po zimě můžem válčít .Když to do podzima nestihnem, omluvíme se. Jinak už se učíte být bez plynu a ropy?Máte na to 100 dní *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit