Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připravte se i na kvalitní stravu, nebudete požívat jen Babišovo chemické dobroty, ale budete požívat i Babišovo chemické jaderné radioaktivní dobroty.
  • Armáda USA nás taky osvobodila, ale na rozdíl od té ruské nás nikdy neokupovala. Jsou zde vítáni, kluci šikovní!
    • USA neokupují, USA likvidují, dočkáš se.
      • no lítek do první řady už máme nebojte *3*
    • Srpen 1968
      Spojené státy americké na tuto skutečnost nijak nereagovaly, neboť pro ně byla přednější bilaterální dohoda se Sovětským svazem a poválečné rozdělení tehdejší Evropy respektovaly. *3*
      • A jak by měly reagovat na vnitřní krizi v paktu zvaném Varšavská smlouva, a nerozpoutat světovou válku, imbecile?
      • Kdyby USA v roce 1968 vojensky reagovala tak byla jaderná válka zlato.
        Tak tu nepřekrucuj fakta.
        • no naopak - temnkrát jaderka nebyla myslitelná , protože velení obou stran vědělo co by to udělalo. Dnes to ochlastaní ukrajinštíBANDEROští fašisté a naší topáčtí humanitární.biombarďáci nevědí co válkya obnáší tož hurrá ....a%t si to taky vyzkoušíme.....
        • jj je to lepší počkat na jadernou válku do teď zlato *3*
          zajimavé je že jaderné odzbrojovaní, na kterém se dohodl tehdejší sovětský svaz a USA porušilo převážně USA.....
      • děkuji mínuskářum že jim pravda nevoní.překrucovat dějiny to umíte.... *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    soudruzi, diky memu moudremu vedeni a rozumnym krokum se podarilo stabilizovat hospodarskou situaci naseho milovaneho Ruska. Takze mohu hrde rict, ze maso i chleba bude. Nejspis kolem roku 2019.
  • USa a NATO Rusofilům prostě vadí . Z jednoduchého důvodu.
    Dokud tu jsou nemůže diktátor Putin obsadit okolní země a znovu oživit
    totalitní říši podobnou SSSR:

    Ukradl kus Ukrajiny. Operuje s neexistujícím NovoRuskem které ukradl. Na papíře
    nezávislé jinak Ruská loutka. Jenže svět ji nikdy neuzná a sankce tlačí Rusko
    ekonomicky ke dnu. Proto to zděšení v tábože Putinovců.
    • a nejen rusiofilům ale všem myslícím lidem. co mají v hlavě víc než IQ tykve....
    • Rusko nám také za Ukrajince Brežněva ukradlo Zakarpatskou oblast a hodná Ukrajina se nemůže odhodlat nám a Slovensku ji vrátit.
      • to my teď pár set metru ještě polákům dáme.
        a pak se asi omluvíme sudeťákům *7* *7* *7*
    • Nejsem Rusofil=příznivec všeho ruského , NATO mne nevadí vadí mne USA.
  • ferda
    Nejlepší by bylo kdyby vzal tu s těmí rudými vlasy a šel zpívat. Tak vzít pušku ,už by nemluvil o přip......m národu.Možná ,že by lovil z kalhot kaštany.
    • Vlasatá halekající opice dáva najevo, že ještě nepošla. Radost z jaderného konfliktu budou mít i majitelé fotovoltaických elektráren výkon těchto zařízení bude neuvěřitelných 456%. Temelín po zásahu bude vyhřívat českou kráterní kotlinu minimálně 300 let zcela zdarma.
  • Proruskofašistickým kolaborantům tečou nervy, zatímco v Rusku umírají děti hladem.
    • No a zanedlouho začnou umírat děti v Evropském blahobytu, bude jim poskytnuto jaderné solárko, díky americkým dementům.
    • v americe taky ale nepíše se o tom *3*
  • americka armada je parta vypatlanej mozku.jsou schopni strilet do deti i žen.viz irak afganistan atd.pak se omluvi že to byl omyl.je to armada na urovni islamskeho statu..po 2 svetove valce vyvraždily nejvic lidi na svete...vytahujou se na male narody.rusove by jim dali na zadek...tak delaj dusno.zmetkove .rusi nemusim ale americany taky ne....
    • super film je Pentagon wars *3*
  • Rusofilové míchají jablka a hrušky dohromady.

    Americké základny nejsou okupační. Jsou ve státech se souhlasem tamních vlád.
    Nikomu nevadí protože neoplototí hranice a nezavedou totalitu.

    Rus kam přijde nepozván tam už zůstane a zavádí své totalitní nepořádky.
    V Doněcku jsou lidé lynčováni za to že mají jako Ukrajinci doma Ukrajinskou vlajku.
    Na Krymu jsou zase utiskováni tataři. Protesty se netolerují.
    USA ničí práva neomezuje. M"žete proti ní dokonce protestovat.
    • Simone a Ty máš doma jakou vlajku? Indickou?
      • ano Simčo za koho kopeš?
      • Ty raději mlč. K článku nenapíšeš vůbec nic. Zmůžeš se jen na laciné podpásovky.

        Mladá holka Simona
        • S přirozením jako vrata od stodoly.
          • Přestaňte špinit a pomlouvat názorovou odpůrkyni.

            Simona
          • Slovy Bolka Polívky: Ještě jsem ho neviděl, ale věřím, že ho má.
    • Simone, stále čekám na odpověď, kolik vojenských základen na světě mají USA a kolik Rusko. Stačí počet. Nemusíš mně vysvětlovat, že americké základny přijímají lidé ve všech zemí s radostí a vstřícností (kupodivu ten radar u nás narazil na velký odpor). A jestli jsi holka nebo ne, to mně nezajímá.
      • Jsem holka. Základny nejsou okupační armáda.
        Ruské základny nikdo nechce. Proč? Protože Rus má nepříjemnou vlastnost
        že všude kam vleze zavede vlastní totalitu.

        Simona
        • Jen ten počet Simčo. Žádám tak mnoho?
          • A mlčí Simon a mlčí. To by nebyla informace podle jeho gusta.
            • Jsem holka.

              tuto informaci si může každý na inernetu najít. Nikdo s tím žádné tajnosti nedělá.

              Simona
    • přesně a v nejlepším odtáhnou jak z Jemenu *3*
  • jsem proti demonstraci moci.(jakékoliv země a strany)
  • mám pocit že jsem někdy dávno o téhle patálii četl hru s přímo věšteckým názvem: MNOHO POVYKU PRO NIC:/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit