Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=228mPHMkGEw
  • Zeman "myslí" konečně dobrá zpráva pro naší republiku, ovar zapnul mozek, podle mě to ale bude jen dezinformace CIA
  • Nechápu proč ta čeká republika stále odkláda EURO.ten pitoný Klaus nas tam zaved a ted se tady nikdo neví rady.Vyžhraný pan SInger by stratil místo tak se to stálé odkládá. Jiné státy které jsou EU mají EURO a žijí.Táto vláda to je sam blb. nač stále čekat. *16* *16* *16*
    • Na vystoupení z EU, doufám. To dá rozum... *1*
  • Pitomec, který používá cizí nicky, je taky zloděj. A kdo lže, ten i krade. A naopak. *12* *16*
    • a kdo krade, může i zabíjet *13* je to vjach
    • souhlasím s tebou, proto jsme my Novorosijci takový poctivci *3*
  • přeji hezké poledne *14*
  • Už jsme měli mít dávno euro. Člověk jede na Slovenko a musí čejndžovat peníze. V EU, budoucích USE má platit jedna evropská měna a tou je euro.
    • Hmm, klikajuščaja mašinka rabotajet, že Čtveráčku?
  • EURO ne ani za zlatý prase
  • Už hodinu můj plagiát nic, asi má v gay klubu honičku!!!
    Tím myslím opravdovou honičku!!! Hihihi jsem to ale čtverák a můj plagiát je črák!!!
    • buď v poho, stojíme za tebou *3*
  • pozor všem, chci Vás upozornit že debaty okupuje plagiát sejmon tečka co si hraje na BTW
    • Vím o tobě debille, proto ti vždy najebu mínusy, aby každej poznal jakej si črák, chichichi!!!
      • jsi můj vzor, naučíš mě taky klikat ?? prosím
        • OK, řekni že miluješ Putina a Rusko !!!! *10*
          • ano miluju *13*
            • OK a teď mi na můj e-mail pošli tvé erot. fotky
    • víme, víme
      • A já zdravím svůj plagiát:-))))
    • dík za upozornění
  • Zpět k věci. EU je na rozcestí.
    Chybí komunikace a přijetí Eura není tématem dne bez ohledu na Řecko.
    Stále si připadám být ve spolku EU občanem 4. cenové kategorie. Německo & spol. dobře vědělo proč země východní Rvropy přijmula v roce 2004 v balíku. Důvod byl mocenský a ekonomický.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit