Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident ing. Miloš Zeman zase nadzvihl mandle zaprděnej kavárně!!!
    A to je dobře, moc dobře!
    • No někdo chodí do kavárny, někdo zase do 4.cenové. A jací lidé kam chodí a jaké je tam prostředí, to si může každý svobodně zjistit svou návštěvou v jednom nebo druhém podniku. Hovořit o "zvedání mandlí" a nějaké "zaprděnej kavárně", to patří právě do té 4.cenové.
      • Sakra, osm kliků "nelíbí" za 4 minuty. Čtveráčku, bacha, abys nezavařil klikajuščuju mašinku.
        *1* *1* *1*
      • Týýýjo, ty si mi ale zaprděnej kavárenskej ytelygend, a stejně tak hloupej jako ti troubové co se tam schází a v tomhle státě zmrvili a rozkradli co šlo! Viz Chrchla a dědek Pemprsberg!
    • přéééésně, vivat Grebeníček
      • Grebeníček je tvůj fotr?
        • můj idol *14* chceš se mnou kámošit ?
          • Že se nestydíš bejt zarytej komouš, kunde!!!
          • Se zarytým komoušem se nekamarádím, to bych se poblil Semjone!
  • Ovčáček to Řekům osvětlí, hned co se najde Peroutkův článek
  • S těmi pitomy z Brusele se to nedá. RVHP v kabátku EU je odkázána k zániku.
    • Jen žádný strach. Před zánikem je ruská kobyla, proto kolem sebe tolik kope. EU své dětské nemoci překoná a uskuteční se sen českého krále Jiřího z Poděbrad, které usilovat o sjednocení Evropy.
      • Ty dětské nemoci jsou nyní v takové situaci, že Evropa má na kahánku. Takovou Evropu by Jirka určitě nechtěl. Apropos, ve vedení EU je asi deset bývalých komunistů...což, jak snad oba dva chápeme natolik, že po bývalých komunistech nelze očekávat nic hezkého....
        • Divné, když píšeš o bolševikovi ty, je to OK, když já, dostanu mínus.... *16*
          • to je proto že jsi slizký ruský podvraťák
      • Babička říkala " jsi blbej jak daleko vidíš".
        • Tak to jsi měl moudrou babičku. *2* *4*
  • Je potřeba především vystoupit z totalitního spolku který si říká EU,potom bude přirozeně vyřešena otázka přijetí jakéhosi eura :-)))
    • ano, měli by jsme panu prezidentovi Putinovi naslouchat *3*
      • A že tvý voslí uši slyší dobře, pitomče, có???
        Sakra jsem to ale čtverák!!!! Yeah!!!
        • ok a proč si nevymyslíš svůj nick ty cigošská tasemnice *3* ?
          • Tvůj fotr je margoš a máma vopice čráku!!!
  • nojasne kamosi z CNB jeste malo korunu oslabili potrebujou vic casu ji znehodnotit...
  • EURo naši zemi jenom posune dále k EU, ale pro naši zemi nebude přínosem, ani ekonomickým, ani stabilizačním. Je to jenom vrtoch, se kterým si Zeman neví rady, jak ho vypustit.
    • lžeš pan Zeman ví co má dělat *11* *12*
  • koho kromě jeho voličů zajímá, co si tento nabubřelec myslí či říká? Týpek bez morálky, nehrající fér, pohybující se v politice jen díky své schopnosti překrucovat fakta a manipulovat s lidmi.. Má štěstí, že je Čech, tady se může předvádět a prochází mu to. Jinde, myslím tím na západ od nás, by už dávno letěl
    • ty Shapirův poskoku, ty amrdólská nulo, pan prezident má pravdu
      • Jak to mluvíš o svým nadřízeným blbče, to ti síajej dovolí?
        • najdi si svůj nick ty zlodějská nulo *11* *12* *11*
          • Tvoje debillita nezná mezí ubožáčku z romské osady, jochochó!!!
    • Zajímá to většinu národa, tu samou obrovskou většinu, která ho dostala do úřadu!!!
      • Do úřadu do dostalo něco přes 20% ovcí očekávajících, že jim zajistí plné koryto bez jejich námahy.
  • Hmm, polučil nakaz iz Kremla vnědriť rublíkov?
  • EURO až v době kdy bude mít pro mě stejnou hodnotu jako v Německu tj. za srovnatelné mzdy.
    • A má naše hospodářství v globále stejnou hodnotu jako v BRD?
      • neplet do toho ekonomicke bludy, staci selsky rozum kdyz delam ve stejne evrope stejnou praci pro stejnou firmu pro stejneho majitele MUSIM za to dostat stejnou mzdu JINAK mne nekdo sidi a kdyz delam vic jak nemec a za stejno resp. lepe odvedenou praci dostanu 3x min tak to HODNE SMRDI!!!!
      • Má, protože právě německou ekonomiku táhne nízkými mzdami.
        Za těchto podmínek Euro NE.
  • přéééésně, na euro se všichni těšíme, geniální plán pane prezidente, děkujeme, celá ČR stojí za váma *14*
    • Čtveráčku, ty jsi celá ČR? *2*
      • To je místní bebill, ne čtverák, víme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit