Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já su klidné. Já mám úspory v Rublech. *1*
    • Toz bez si natankovat do auta chlope *1* *1* *1*
  • Tohle je pro silné žaludky: varování- pouze pro osoby které dané informace ustojí!
    https://www.youtube.com/watch?v=w3tXmbtdpo8
    DRUHÉ VIDEO :
    https://www.youtube.com/watch?v=ECvjVw5sf50&index=197&list=PLF511CBAB855EC5EE
    třetí video:
    https://www.youtube.com/watch?v=fTrQylA0Pnk&index=199&list=PLF511CBAB855EC5EE
  • Já vám tu diskusi zaseru, to budete koukat kdo je to Tečka! Mám k ruce kalendář, a než dojdu k Silvestru, tak se máte na co těšit!
    • Já ti fandím!
    • Čest tvojí práci, soudruhu.
      • Také tobě, soudruhu pravdoláskaři!
  • tečka je starý dementní blb, je to tady jen takový šáša a hňup! *3* *3* *3* *3*
    • Však je to taky zasloužilý člen KSČM.
      • Tak proč v té době seděl v kriminálu?
        • Myslím v době KSČ.
  • Chvála Bohu, už aby šlo do řiti!!!
  • CCCP = fašistický vřed naší planety!
    • Honza = páchnoucí vřed diskusí na Tiscali !!
  • !!!
    USA jsou zločinným státem a ta jejich podělaná opice masovým vrahem. To, co způsobili na Ukrajině, je mimořádně odpudivé.
    • Je to první primát co se stal fašistou , teroristou a diktátorem, bohužel i prezidentem. Rarita v této říši.
  • Jenom hlupák v tom spatřuje něco podivného. Kolísání hodnoty jakékoliv měny je úplně normální jev; dokonce se to učilo i v komunistických ekonomkách.
    • To je pravda, ale německý akciový index DAX klesl obrovsky z hodnoty 9713 na hodnotu 9074, a pořád ne a ne se odrazit ode dna. Za normálních okolností , bez sankcí pro to ńebyl důvod a nestalo by se to, což grafy jasně ukazovaly. . Protože dle Warrena Buffeta již z minulého roku jsou nadhodnoceny akcie a akciové indexy USA, sám hovoří o USA bublině a těm se téměř nic nestalo. DAX prorazil několik supportů, a americké indexy téměř nic. takže je to záměr a ten záměr se nazývá Wall Street - Bilderberg. Akcie německých firem to samozřejmě odskákaly také.

      Ono jde o kolísání a kolísání a v tom už je rozdíl, tečko-zoldo. USA potřebuje svoje dluhy přenést na EU a tak se máme na co těšit, protože toto už není obyčejné kolísání a normální jev. EU - bruselská odposlouchávaná j-elita se nechají USA vydírat a jejich astronomické zadlužení budeme splácet my, EU - hlupáku - zoldo - tečko. A o tom to je.
  • Scenář na oslabování koruny byl napsán panem Singrem už loni, kdy krize na Ukrajině žádná nebyla. Plán ČNB je jednoduchý, co nejvíce oslabit korunu a pak přistoupit k euru. Tím legálně okradou drobné střadatele o jejich úspory.
    • Evropa nyní bude mít problémy tak jako tak, protože o to se USA postaraly, EU odposlouchávaly a vydíraly a jak řekl ministr přes ekonomiku od Reagana Roberts, nechápu EU a Merklovou, že se nechávají vtahovat do USA hrátek. Draze to zaplatí po všech stránkách a věřte, že tento pán dobře ví o čem mluví.

      Trilionové dluhy USA se nikam neztratí a neztratily, na to doplatíme my v EU. O tom hovořil i miliardář Donald Trump. Takže kecy tečky - Zolda jsou zavádějící.

      Navíc tečky tu sám vždy vykřikuje o padajícím rublu a přitom to je normální jev. Tady vidíte ty jeho hospodské kecy za půl deci jak se mu to právě hodí. Demagog.
  • Fakt divný. Tečka tu každej den hlásí něco jiného *1*
    • Tečka má rozvětvenou inteligenci *1*
      • Tečka má pouze rozvětvenou demenci, možná i stařeckou. .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit