Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera večer v ČT24 přiznal i Pazderka, že na Majdanu začali první střelbu demonstranti na policisty.Dále konstatoval, že je po roce na Ukrajině hůř a že se to stupňuje a proto jsou "velkolepé" vzpominkové oslavy ROZPAČITÉ.Když to konstatuje špion, který byl vyhoštěn z Ruska, tak si myslím, že to muselo být daleko smutnější!!!!
    • A viděl jste Poroshenka, jak vyřvával "sláva Ukrajině" a žádná odezva? Nejvíc ovšem perlil soudruh Kocáb! Tomu bych vzal občanku. Soudruh Kalousek byl asi v rauši, protože se nevyjadřoval. Prý ho nemají v pátky, soboty a středy kontaktovat, protože je v Bechyni diskotéka.
      • on jej ještě někdo zvě na vystoupení a platí mu za to??? šmárjá jsou bl bí nebo se bechyňáků stejská a zachtělo se jim narukovat???
      • Já myslel na zámku a s kamárádem přemýšlí jak dostat 10 mld.od ovčanů za krevní podnikatelský záměr.
  • Hrozné je že za Majdan nese odpovědnost EU. *9*
    • a usa
      • zajímalo by mne, jestli existuje něco - ZA CO USÁCI NEMOHUÓU *15*
        • z skvělý rozvoj Číny a za senzační ruskou diplomacii , například
  • prohlédli v rozpadlém rozkradeném zadluženém Československu (zajisté zato dle zdejších "znalců" může Rusko) i Ukrajina střízliví z majdanské kocoviny v rozbité zadlužené rozpadlé zemi. Nechť žijí US převraty.....
  • Rozpačité "oslavy" z instalace loutkové profašistické vlády ,chce se to zeptat obyčejných Ukrajinců že je nahnali do války.
  • můžou si poplakat a zamávat naposledy své bývalé , nijak vysoké, ale aspoň nějaké, životní úprovni *7* *7* *7*
  • Oni můžou tak slavit,že naletěli propagandě EU/USA a můžou jít domů znovu budovat.Práce tam bude dost a ne tady opruzovat .
  • Když i špion Pazderka ve své reportáži z Kyjeva řekne, že střelbu na Majdanu zahájili jejich lidé do policistů, tak to musí být pravda. Ale o tom jak kyjev LŽE jsme se už přesvědčili tolikrát, že se nido ani nediví, že pUSsynka to neustále vykvokává .Inu slepice co od ní můžete čekat.
    • asi opravdu jsem slepice.

      Kdyby sis mě totiž vzal tak ti snesu zlaté vejce. jsem totiž bohatá. *15* *15*
      • Bohatá duchem, že? *1* *1* *1*
        • Rozumu mám také na rozdávání. *14* *14*
      • *8* no asi je jim jedno jestli dluží 18 nebo 20 bilionů Dollarů, to už je prašť jak uhoď......hlavně aby se se zlatým Rublem Dollar nerozplynul jak jarní sníh.....ale zase bude spousta papíru v zimě na podpal..... *6*
  • Přede všemi a dobrovolně oznamuji,že já jako právoplatný občan EU jsem ukrajinskou fašistickou ,pučistickou vládu podporovanou vrahy z ussa nikdy neuznal. (takže nemluvte za EU) nazdar .
  • Prima. V den prvního výročí Majdanu, který zahájil PUČ proti V. Janukovyčovi , jenž právě ten večer podepsal za garance ministrů zahr. věcí Polska, Francie a Německa smlouvu s opozicí. Opozice za souhlasu garantů však připravila Janukovyčovu vraždu a proto on musel uprchnout.
    Dnes na tiskovce oznámil, že připraven se na Ukrajinu vrátit a přinést svému lidu svobodu od banderovských fašistů a oligarchů ( Porošenka, Jaceňuka, Jaroše, Turčynova, Timošenkové, Klička , Kolomejského a podobných gaunerů utlačujících ukrajinský lid!!!
  • FOTO: Ukrajina si připomíná první výročí Majdanu.
    Venku je tak krásně *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit