Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolik za ty oslavy zaplatí ? Nebylo by třeba peněz jinde a na něčem jiném ? Ale pořád lepší, než aby to dali do zbraní a do armády. Ostatně. To všechno dostávají od západních imperialistů v dostatečném množství a zadarmo. Vždyť nebojují za Ukrajinu, ale proti vlastním občanům a v zájmu imperialistických mocností.
  • Tady je to černé na bílém...Rusofobie je v podstatě sociální patologie. O lidech, ovládaných touto nenávistí, promlouvá psychiatr Ivan David na Parlamenzních listech. Doporučuji přečíst a zajít si k psychiatrovi.
    • ten doktor David má vždy opravdu velmi správné a pěkně vyjádření příspevky, rád ho čtu
      • Rád ho čtu ... ty jsi kluk. *15* *15* *15* *15* *15*
    • Nechcete mě raději prohlédnout sám doktore? *14*
      • Stav se - pouta okovy atd by se naslo, mozna i nejakej doutnicek a pekne velkej generator z telefonu ... draty se taky najdou :-D Hlavne roubik a poradnej bic ...
  • Zraněného čápa se nakonec povedlo zachránit a bylo co slavit:-) Ubožáci!
  • Vidím že soudružka Pusinka nikdy nezklame a je spíše soudružka tlučhuba a nemá asi jako ženská co na práci, než tady mlet ty její rozumy a blivajzy. Celé dny sedí na Tiscali a prská jak prskavka na Majdanu a třepe nesmysly. To mít doma tak to zahluším, nebo daruju nějakému Ukrajincovi za odvoz. *1* *1* *1*
    • v tom případě pak co platí na vaší pusinku a další placené rusofilní trolly
  • Kdyby mě někdo před rokem tvrdil,že budou ukrajinští náckové bojovat a umírat za židy,tak bych si myslel,že se zbláznil.A ona je to skutečnost.To je divnej svět.
  • bezregistrace
    No jak už je v lidské společnosti zvykem je nutno nejdřív někoho připravit o život a pak na tom vystavět katafalk aby se mohlo slavit ...
  • Klause jsem nemusel a nemusím. Ale ve světle současných událostí však oceňuji jeho rozvážnost a postup jednání s Mečiarem o rozdělení ČSR.
    Kdyby byl jako Porošenko,Janukovyč, Turčynov a podobní, tak by na radu USA a EU začal Slováky střílet, zakázal by jim slovenštinu a jinak by je likvidoval. On nás rozvahou uchránil . Události často poučí!!!
    • někdo jiný, třeba Zeman,proběhlo by referendum zda Slováci chtějí opravdu pryč anebo jim to vsugeroval jejich politický guru. A pravděpodobně by země nebyla ani tak rozkradená a zadlužená jako dnes je. Klaus si léčil vlastní mocenské a ješitné komplexy a účet zaplatilo 15 milionů lidí.......
  • Ať žije pánové císař Petro Olexijovyč Porošenko "narodil se jako žid Waltzman"
    • Spíše Čokoládov Čokoládovič Porošenko *1*
  • Trocha UA reality:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ol4NkoqiK64
  • Podle policejních důkazů střelbu na Majdanu řídil Putinův poradce Surkov.

    Při výsleších členové speciálních jednotek poskytli důkazy o tom že Surkov řídil
    organizaci střelců na Majdanu.
    Moskva se připravovala na likvidaci a roztržení Ukrajiny dávno před událostí na Majdanu.

    Rusko prostě nechce Ukrajinu v EU protože by mohla zažít prosperitu a svobodu.
    Zotročený Ruský lid by je pak mohl žádat také a to by byl konec rudé diktatury.
    • Pan Pazderka včera ohlásil, že vyšetřovatelé prokázali, že střelbu zahájili demonstranti do policistů. ostatní už byly vzájemné útoky VYVOLANÉ STŘELBOU DO POLICIE!!
      • Na Majdanu jsem začal ostřelovat policisty, přiznal se demonstrant
        Krvavá lázeň u kyjevského náměstí Nezávislosti vedla loni v únoru ke svržení prezidenta Viktora Janukovyče. Ukrajinské bezpečnostní síly 20. února postřílely několik desítek demonstrantů. Tvrdě však popíraly, že by střílet začaly ony. Odmítali to však i zástupci vzbouřenců, jeden z nich ale BBC sdělil, že právě on začal pálit a dokonce na to byl vyzbrojen.
    • bezregistrace
      zdar transvestito .... problém je ovšem že zrovna ty placený informátor s který si nezadá ni Josef Vyskočil taky káže svoje moudra
      • Já jsem holka! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • bezregistrace
          Jo když se tak cítíš .... ale vůbec se nedivím že brousíš po všech diskuzích a prudíš a prudíš, to máš s toho utlačenýho pytlíku
          • Já jsem holka od narození a žádnou vaši směšnou klučičí žížalku nemám! *16* *16*
            Ale když je třeba odnést kufr nebo nákup ráda vám tu práci přenechám.

            Nebyla jsem tu 12 hodin tak zas neříkejte tu pohádku že jsem tu nonstop.
    • tohoto týdne *4*
      • Koukám že jsem se trefila přímo do Rudého Kremelského hnízda. *15*
        Bože já jsem úžasná. *14*
        • je to tak, právě píšu z Kremlu......nemám nic lepšího na práci než vyvracet nějakým prosťáčkům jejich iluze..... *2*
          • KGB má rudé oči všude. Mečiar byl jejich člověk a prasklo to až dnes. To je co.
            25 let se to tedy tajilo. Další agent StB si hraje na ANO pravičáka.
            A to tu ještě běhá armáda těch neodhalených spolupracovníků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit