Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i já jsem slyšela od občanů ukrajiny, že Krymští jsou šťastní jako blechy, že odešli dřív, než je kyjev napadl a rozbombardoval.
  • puso ten co tu vkládá 2 příspěvky také není Simona. to jsem kontroloval.
    Poznáš to i podle slovníku. Tak sprostá slova ona nepoužívá
    jinak na zjištění IP adres stačí když rozumíš PC. Nemusíš být v redakci. *2* *2*
  • no, znárodňování cizího dříve ukradeného majetku je prima, doufejme, že se tato móda vrátí i k nám a to, co bylo národu ukradeno, bude mu takto vráceno
  • konečně francouzi prohlédnou,nikdo už by se neměl spoléhat na lži spojených států teroristických
  • jasně, Simčo, Turecko už jede *15* *15* *15*
  • spojené státy teroristické chtěly ukrást krym a rusové si jej vzali zpět,rusko zabránilo dalšímu řádění ukrofašistů,díky rusku je na krymu mír,sláva rusku,sláva ruskému krymu,ať žijí krymčané v míru, z celého srdce jim to přeji
  • Simčo, ale teď jsi provedla opravdu parádní sebekritiku, jen tak dál *15* *15* *15*
  • Tess to mě právě moc nesedí. ten Ban.

    to je úplně směšné opatření. Když tě bloknou na Mozille tak stačí když se přihlásíš
    přes Operu. Zaškrtneš opera Turbo a můžeš psát ban neban.

    kdepak ten tu stále bude. Poznáš ho podle frází Nic Zeman atd.
  • a nemělo tam být Krymský Tatar si stěžuje? *15* *15*
  • asi se taky příští léto na Krym vypravím *3* *3* *3*
  • kde?
  • to není pravda cca 50% ukrajinců by se rádi připojili k rusku stejně jako Krym
  • určitě veliké Rusko tvé stanovisko zváží... *15* *15* *15*
  • Simčo, my ale víme, že máš kontakty na redakci, proto můžeš znát IP a proto se ti daří vkládat dvakrát totéž a proto nedostaneš nikdy ban, i když píšeš jen a jenom nesmysly. I tvůj podivný pravopis se zdá vyšel z dílky Tiscali redaktorů
  • objektivní, snad si ani nevzpomíná, mně se naopak zdá že se tu začaly psát úplné blbosti bulvárního typu nebo o sportu
  • Tak s tímto názorem lze souhlasit... *1* Ale nůž by jsme si do krku pro odlišné názory jistě nevrazili... *3*
  • snad ukradlo si zpět svůj Krym, ne?
  • Ukrajině je do života na Krymu velký kulový
  • snad hlavně Simča, ....
  • nefandi si, Simčo, jakoanonym psal protiruské blbosti, ale proti tobě byl ještě král *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit