Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí si do vyhledávače zadat Krymští Tataři si stěžují u OSN:
  • Tak znovu otevřete si google a napište nám sem které partaje po Majdanu obsadily silová ministerstva a prokuraturu. A taky za jak dlouho po Majdanu byly volby a co se mezitím na Ukrajině rozpoutalo.
  • Sám si se Simone (patriote), díky za potvrzení, opět pěkně "odkopal". Ostatně jako pokaždé a na všech diskuzích. Tapetuj si tedy své slinty vesele dál, nikoho nezajímáš, jsi zbytečný... Pa pá Simonko, nečeká už taxík před domem? Dnes nebudeš společnicí pana ředitele či oparem v Británii?*15* *15* *15*
  • Tak sem hoďte odkaz a nezdržujte. Ale jen tak pro připomínku, kterej váš rusofobní guru řekl upalte je a máte klid? Asi to fakt funguje, bez ohledu, že já osobně s tím nesouhlasim, narozdíl od vás ani v Rusku, ani na Krymu a Ani na Ukrajině.
  • Hele Rusko nemá co odsuzovat když jim vládne agent KGB Putin.
    Je to stejná drzost jako kdyby Německého prezidenta dělal člen Gestapa.

    Fašisté nejsou v čele Ukrajinského státu. Tato lež byla mnohokrát vyvrácena

    Pravej sektor už otevřeně napadá Porošenka protože stále pokračuje v jednáních.
    Oni chtějí proti Ruským okupantům bojovat.
  • *15* *15* *15*
  • No v menšině jsou , akorát jim nějakej inteligent zařídil Majdan a oni se tak nějak demokraticky dostali do vlády čirou náhodou do čela silových ministerstev a kupodivu k všeobecnému překvapení celé EU to skončilo občanskou válkou.
  • Ne jenom ulhanec který krade nicky a osočuje všechny kdo si dovolejí
    napsat něco proti jeho totalitnímu Rusku.
  • s dvojkou Simon Tečka obtěžuješ na debatě neustále jenom ty.
    Takže duševní nemoc postihla spíše tvoji hlavu
  • To mi už skoro třicet let chybí. Ideodiverzními centrálami placený rozvraceč pracující za mrzký žold.
  • Na Krymu jsou vražděni Krymští Tataři kteří protestují proti Ruské okupaci.

    Tyto zprávy si každý může vyhledat na netu. Kritizují to mezinárodní organizace
    a Tataři si stěžují dokonce až u OSN:

    Takže tu nepopírej Ruská zvěrstva.
  • "Rusko změnilo Krym v tvrz kam se nikdo zvenčí nedostane"...

    Jsi už vážně Simone trapný, běž se projít s pejskem. Čerstvý vzduch ti udělá dobře... *3*
  • To jste mě asi nepochopil. Já jen říkám, že pokud jsou ty vǎse říkačky pravdivý a to nejsou protože by to na idnes viselo jako otvírák tři dny, tak je to pouze uplatnění našimi demokraty doporučeného postupu.
  • Občané Krymu kteří protestují proti Ruské okupaci mizí a následně jsou nalezena
    jejich mrtvě těla. Mají stopy po mučení.
    Rusko provádí Sovětskou praxi potírání opozice.

    Volby na Ukrajině ukazují prolhanost Ruské propagandy.
    Kdyby byla Ukrajina plná fašistů jak lže Kreml tak ve volbách drtivě vítězí
    pravej sektor. Ale to se neděje.

    protože fašisté jsou na Ukrajině v menšině jako u nás stoupenci rudého
    zločince Gottwalda
  • Jsi směšněj.

    Rusko změnilo Krym v tvrz kam se nikdo zvenčí nedostanNa jejich smrti mělo zájem jedině Rusko.

    Je to pořád stejné. Kritici Putina jsou vražděni ale Putin směšně tvrdí
    že s tím nemá nic společného. Nikdo jiný než jeho režim na jejich smrti zájem nemá.
  • A nebyli to zbloudilí kluci z Pravýho sektoru? Znáte to. Pár lidí upálíte, pár postřílíte a hodíte do příkopu a máte klid. Demokratická rada přímo z demokratické ČR
  • Dalším politickým skandálem v České republice se stala cesta (soukromá) evropského poslance, zástupce KSČM Miloslava Randsdorfa na Krym. „Podnikl jsem ji jen proto, že v českých a evropských médiích nenajdeme žádné informace o tom, jak dnes žije Krym“, řekl europoslanec v interview pro radio Sputnik.

    Více: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150625/599264.html#ixzz3gduPjoK3

    Francouzští poslanci chtějí vidět to samé. Proč jim v tom tedy bránit a vyhrožovat? Viď Kyjeve. Tak s chutí do toho, lživá EUSA propaganda se evidentně zajídá už i ve Francii.
  • Hochu na tebe jsem si názor dávno udělal.

    Jsi nebezpečný lhář a manipulátor v Ruských služnách.
  • Jo to vidím jak náš demokratický tisk vidí extrémistu v každým , kdo nechce dobrovolně odevzdat domov přivandrovalcům.
  • Já ji neobhajuju, já jen nechápu to vaše selektivní viděni světa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší