Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peroutka byl k o k o t
  • má velmi střízlivé názory…řekněte v čem se mýlí?

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Americke-stoleti-v-agonii-Dnes-to-krute-odnasi-Syrie-zajatcem-svindlu-je-i-Evropa-Rozebira-doktor-Skala-455205
  • Přepínám na TV Howna, aneb události ve světě z pera CIA. *15*
    • Tvoje bláboly jsou jak vystřižené z propagandistického oddělení KSSS zlej teplý ruský trolle.
  • No tak když už Mašín nadával na Havla a chartu, tak to musela bejt pěkná sebranka stbáckých swiní. *15*
  • a ne a ne a ne

    Já sem mladá čiči a mám vás všechny v p.či a Václava v prdelli.. *14*
    • děwko
      • Vod tebe to sedí, kráwo. *15*
        • nehádejte se holky, my rusové to děláme každý s každým *3*
          • Já taky *5*
          • nejsi holka, sajmon
  • Jak se tu máte chrchlíci?
    • máme se dobře zlej trolle, jsi jako náš taťka
    • supr dík *14*
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 zaří mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..
    KECAM, dělám si kozy, nikam nejdu, nic nemam
    • zlejBTWtrolle, nemyslím si že je moc chlapské neustále fňukat to že ti Simča zničila tvůj super život *15*
      • žádná simča, jen sajmon
        • žádný sajmon, jen simča.
          • i toto víme sajmon
            • víš leda tak howno. *15* *15*
    • To všichni víme.
  • To je tady ta kokotii palice Simon. Tohoto kreteena se nezbavite, bude tu to teply prase prudit az do rana. Je to mrzak pripoutanej k posteli nebo kryplkare, tak nema chudak teplej jinou moznost nez byt na Tiscali.
    • čus BTW trolle, proč ženské nicky ? máš zasejc na sobě legíny a těsné bodýčko ? *15*
    • A copak ty semjonovací ruský teplouši Semjone BTW kulihrachu Josefe zlej trollle.
      Zase jdeš náhodou kolem? Samozřejmě že ne. Ty tu totiž ruský trollle držíš službu každý den od rána do noci. S tím bodováním podvádíš moc okatě ty ruský deebile.

      Simon jsi ty sám ruský teplomete. Ty jsi ho tu vytvořil když jsi zdejší holce Simoně zkonil jméno. Ty tvoje komedie už ti tu nikdo nežere ruský nonstop zde hnijící ruský agente
  • Vypatlanac Simon, samej minus..hi..hi
  • Šok pro sluníčkáře a pokrytce?

    http://bleskove.cz/politika/4938-eliska-haskova-coolidge-sokujici-slova-o-zemanovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit