Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A budeme ty demograty vraždit až se bude prášit! Jsem komunista a kdo je víc?
    • Ty jsi snad viděl nějaké demokrat?. To je jako vidět Ufony, pokud nepočítám toho jednoho , téměř neviditelného, mobilního operátora. . Máme akorát oligarchy, lobbisty, zloděje, mafiány, a na-raný občany. |O demokraty nikdo ani nezavadil, to je jen taková reklamní značka, slogan. Nesmíš tečko všemu tak naivně věřit.
    • Ty jsi primitivní blb a demagog tečka co tu stále opruzuje a otravuje stejnými kecy za půl deci. O žádnou demokracii v tomto státě nejde ani tu žádná není, je tu hybrid demokratúry a oligarchie, co nám vládne a to bohužel celosvětově.
      • Z tebou si to ty kapitalistycký prasáku taky vyřídíme! Doletí nadsoudruch veliký Putin na tryskáču s dvouma motorama vlasní výroby Iljušit a odfoukne tě jak Mandelinku Bramborovou co mně háže v noci soused imperialista přes plot do erteplí!
        • No, vypadá to, že nás opět Rusové osvobodí a konečně budeme mít od takových teček a dalších demagogických a zlodějských blbů pokoj.
  • Vidím,že i když se Peppone v současné době nachází v ůstavní léčbě v separaci,stále má přístup k internetu a je s námi v kontaktu. Zdravím.
  • Už jsem dva dny nikoho nenahlásil. Kdo si dnes koleduje? Kdo zde píše pravdu?
  • A vůbec, nejlepší párky jsou od řezníka Babiše z Kostelce. Když si je dáte s nejlepším Babišovým chlebem a Babišovou hořčicí. V tomto jediném mají dec(m) enti z TOP pravdu. *1* *1* *1*
    • Zase mi to tiscali nechtělo vzít, prý to obsahuje zakázané slovo. Chvíli jsem nevěděla zda je zakázáno slovo Babiš, ale pak mi došlo, že to může být i d(c)ement. *3* Teď sice nevím který, ale pro jistotu předpokládám že ano, soudruh Bureš je všechno možné, jenom ne ta cementová varianta. Velká gratulace cenzorovi. *1* *1* *1*
    • A co kozenka, už je ustájená a nakrmená, soudruhu tečko kozomrde?
  • Už dva dny jsem nikoho nenahlásil a mám absťák. Kdo si dnes dovolí napsat pravdu o komunistech?
    • Nekraď stále ostatním ty nicky , zloději tečko., ovšem pravičáci nic jiného neumí, že. Tomu to pak odpovídá.
      • Hele, ty zmrde, vymysli si jiný nick jo? KKK jsem já už půl roku!!!
        • Tvůj nick je to třetí slovo ve větě co jsi napsal :-).
  • Mi komunisti už sme prostě takoví. Vraždíme ano ale v zájmu spravedlnosti a rovnosti! A kdo nevraždí s nama vraždí proti nám!
    • tak ,to je správný příspěvek,jen tak dále.
    • A gdo vraždí proti nám tak toho pověsíme jak stovky jiných!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit