Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruch převelyký Putin je jediný na této planetě kdo umí podójit Kozla! Celý svět mu závidí a Ameryčani ani takového kozla nemají kerý by mléko dával!!! To dokážou enom Sovjeti a Soudruch Vldimír Remek! Kapitalist se třesou protože se jim nepodařilo vibudovat socializmus a nám ano
    !!!
    • a Tečka a spol jsou jediní, kdo dokonale ovládají pravopis, žehnej jim Amerika
  • Drahý súdruh Znovďěn poď na moju hruď, ať ťa poboskám.
    Až buďěm hnať tých oných hentamtých boľševikov (čo to táram) kapitalistov,
    pudeš s nama, aj keby si mal 42 stupňov.
    Protože tak to má byť, tak je to správne.
  • Chcíplej komunista - dobrej komunista!
  • Tak sem si ty velkonoce docela užíl protože sem býl na Sověckém pivu v Klubu Mladých Komustystů. Tam je dobře protože enom tam se dovíte pravdu! A mi si tam vaříme svoje Pivo a to je Rudé a kapitalisti nám ho závydijó!!! Hlupáci!!!
  • ... vidím, že idioti zde nemymřeli :)))
    • ... kuwa: nevymřeli :))))))))
      • Jo jo, jsou v KSČM...
        • ... sem se jenom opravil
          ... co to je to KSČM?
          ... neznám :)))
  • Mi ty Imperialista musíme přece vivraždit protože kvákají co se nám nelíbí a lžou jak kapitalisti a hážou nám přez plot po nocách Mandelinku Bramborovó přez plot do Erteplí! Čest!
    • ... píše se "vyvraždit", primitivní chudáku :)))
  • Náhodó dyť ten soudruch Snowden je chytrý a člen našé jediné zpravedlivé strany KSČM!
  • ..........mám dost.....chudáci ameryčani,soudruhu............
  • Je to náš kamarát a soudruch dyš uš se to teda prozradilo. Ale sme z tema Ameryčanama udělaly díru co?
    • Holt z ve státech byl asi pomalý postup,
      v Rusku možná dostane víč frček, a POZOR,
      ...možná i před rozvinutou zástavou.
  • Snowdene, ty kluku ušatá, tys musel teda ty strýce jestřáby ale naštvat, žes to na ně na plnou hubu naprášil do celého světa *3* jinak běží na Travel Chanel ( kdo má kabelovku) zajímavý seriál " Odhalená tajemství Ameriky " velmi, velmi zajímavé podívání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit