Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomnělo mi to jednu starou povídku, snad od Arta Buchwalda, v níž se jednalo o otce rodiny, který nechtěl vzít domů kotě, jež soused odsoudil k smrti. "Když si ho nevezmeš, kotě umře", tvrdil hlas lidu našemu otci, aniž kdo přemýšlel nad faktem, že náš otec nebyl vinen tím, že kotě bylo ohroženo na životě. A protože otec vytrval ve svém názoru, že kočku nechce, nazvala jej celá ulice kočičím vrahem, ačkoliv to byl soused, kdo zabíjel.
    Když jsem četl ten poprask okolo mrtvých imigrantů, okamžitě se mi ta povídka vybavila... Jsme vinni tím, že tu nechceme kočky? :-DDD
  • Ja jsem zvědavej nato až se rozkřikne že v Germanii přijmou všechny chude světa což je asi tak plesknu 90% lidí na světě a kdo na ně bude dělat to nastane světovej bordel ala Dojčland uber áles. *2*
  • Pamela
    Jsem tržní holka a učila jsem se že každý/á se má postarat sám o sebe v drsném
    konkurenčním prostředí. Za státní peníze se přitom dělají protekční pracovní fleky
    pro cikány a nyní pro cizáky - pro ně tedy zdá se tržní pravidla neplatí.
    Když nemá práci nebo peníze domácí běloch každý na něj kašle - chcípni pod mostem
    neschopáku říkají.

    Proč bereme ekonomické uprchlíky z oblastí kde se neválčí? Ze západní ukrajiny.
    ze Sudánu - tam není válka ale občanské nepokoje a bordell nefunkčního státu.
    Tak si tam udělají pořádek a necucají Europské sociální dávky.-
  • Za jeho smrt ale Evropa nemuže,zodpovědnost pada na rodiče ,či dopravce.Podle toho co vidim tak v teto uprchlicke vlně lítaj prachy o kterych se nikomu ani nezda.
    A to že je Evropa impotentní ,lidi vyměnili děti za konzum a naše 4% menšina je videt víc a víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit