Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý se rozhodujeme dle vlastního rozumu. Srdce vroucí fotografie asi někoho přesvědčí, ale mne nechávají chladným. Bůh vyhladil potopou celou planetu a veškeré tvorstvo a zazlívá mu to někdo? Vymazal Sodomu a Gomoru ze zemského povrchu asi věděl proč. Pokládám si otázku, proč mladí muži nebojují ve své zemi za lepší život a raději utíkají za lepším životem jinam. Proč jdou pouze do Německa? Jiné státy je nezjímají. Raději opustí své ženy, děti rodiče, babičky a nechají je na pospas banditům? U mne jsou to zbabělci. Zbabělce bych poslal šupem zpátky. Pokud přijde celá rodina, je to něco jiného.
  • 71 v kamionu má pokračování. Propaganda k válečné invazi pod maskou uprchlické vlny. Rockefellere, jsi hlava, ale podcenil jsi nás. My víme, že fotky našich dětí po řádění islamistů budou daleko zrůdnější, ale my se jen tak bez boje nevzdáme. Rockefellere, ty neziskovky v Německu jsi s tou peticí vypustil příliš brzy, chovali se tak, jako by to bylo všechno předem připravené.
  • Jediným viníkem je jen a jen západní Evropa a USA. Několik století plundrování afrických států, vměšování do záležitostí zemí středního východu, rozvrat tradičních společenských systémů, muselo jednou přinést své značně kyselé ovoce. Řešení není zde v Evropě , ale především v zemích odkud k nám migranti přicházejí, ale na tom není zájem, zbrojařské lobby tam mají své hody a od prostřeného talíře jen tak neodejdou.
    • Malinko bych si dovolil nesouhlasit a to v tom, že kolonizace afrických a asijských států nepovažuji za tak velké zlo. Kolonizátoři kromě "plundrování" zavedli určitý pořádek, vybudovali infrastrukturu a mnohé země to postrčilo vpřed nebo jim to alespoň ukázalo určité možnosti. Věřím, že v mnoha bývalých koloniích stále využívají koleje, vlaky, silnice, které nechal vybudoval kolonizátor a údržba už třeba dost vázne. Ale třeba se pletu.
  • Pamela
    Jsem tržní holka a učila jsem se že každý/á se má postarat sám o sebe v drsném
    konkurenčním prostředí. Za státní peníze se přitom dělají protekční pracovní fleky
    pro cikány a nyní pro cizáky - pro ně tedy zdá se tržní pravidla neplatí.
    Když nemá práci nebo peníze domácí běloch každý na něj kašle - chcípni pod mostem
    neschopáku říkají.

    Proč bereme ekonomické uprchlíky z oblastí kde se neválčí? Ze západní ukrajiny.
    ze Sudánu - tam není válka ale občanské nepokoje a bordell nefunkčního státu.
    Tak si tam udělají pořádek a necucají Europské sociální dávky.-
    • Ja jsem zvědavej nato až se rozkřikne že v Germanii přijmou všechny chude světa což je asi tak plesknu 90% lidí na světě a kdo na ně bude dělat to nastane světovej bordel ala Dojčland uber áles. *2*
      • Pamela
        Jistě. už dnes není schopna aktivně pracujících část občanů utahnout
        nemakačenka na štědrých dávkách.
        Jenže žádná vláda se neodváží ty dávky seškrtat protože by přišla o hlasy.

        Stejně tak ti co si dělají děcka pro peníze.
        Udělej si dvě a stát ti pomůže. Pokud si jich naděláš dest starej se jak chceš. Nemáš na to? Tak ať pojdou hladem. Kruté? ne. Neměl si je dělat aby cucal stát.
  • Připomnělo mi to jednu starou povídku, snad od Arta Buchwalda, v níž se jednalo o otce rodiny, který nechtěl vzít domů kotě, jež soused odsoudil k smrti. "Když si ho nevezmeš, kotě umře", tvrdil hlas lidu našemu otci, aniž kdo přemýšlel nad faktem, že náš otec nebyl vinen tím, že kotě bylo ohroženo na životě. A protože otec vytrval ve svém názoru, že kočku nechce, nazvala jej celá ulice kočičím vrahem, ačkoliv to byl soused, kdo zabíjel.
    Když jsem četl ten poprask okolo mrtvých imigrantů, okamžitě se mi ta povídka vybavila... Jsme vinni tím, že tu nechceme kočky? :-DDD
    • navíc dítě beztak přes palubu hodil jeho vlastní otec stejně jako matku jen proto, aby sobě zachránil krk!!!
  • Viníci jsou přece zcela zřejmí. Za prvé rodiče tohoto chlapce, kteří neuvěřitelně hazardovali, když tak malé děti posadili do gumového člunu a vyrazili na moře. Za druhé pašeráci těchto lidí, ale ti si to nepřipouští, těm jde o kusy a když dostanou zaplaceno, tak už je jim jedno, kolik jich přežije. A za třetí je to Evropská unie, která nedokáže jasně říci, ilegální vstup na naše území je nezákonný a takto se o azyl nežádá. Kdo vstoupí do EU ilegálně bude mít cestu k azylu uzavřenou. Musí být nastavena jasná pravidla. Takže to současné vzbuzování soucitu je velice pokrytecké.
  • Pamela
    české peníze - českým občanům. Tento příspěvek jsem tu už dala ale byl smazán.

    Syřan ani eritrejec dosud do našeho zdravotního ani jiného systému nevložil ani
    korunu. Takže na čerpání peněz z nich nemá žádný nárok. Máme tu české děti
    které nemají na operaci a pořádají se na ně víčkové sbírky.

    Většina EUropanů zde cizáky nechce. Pseudohumanisté však názor lidí nerespektují
    a chtějí nám je sem nacpat. Oni jsou tedy netolerantní k názorům domácích občanů.
    Ať si je tedy platí z jejich ale ne z našich peněz - pak je to nadšení rychle přejde.
    • tobě nebyl jen smazán příspěvek, tys dostala ban a to dva, takžes měla mít dva dny zákaz vstupu do diskuze - ale nestalo se tak a to už několikrát. Jak je o, Simčo, možné?

      nech si své úvahy o tom, kdo na co má nárok, protože o problému nic nevíš. Myslím, že Evropa by byla šťastnější bez hlupáků tvého kalibru.
      • Ano byla bloknuta za slušný příspěvek proti imigrantům. a nebyla jediná.
        Je vidět že ani Tiscali nevoní fakt že občané čr jsou proti cizákům.
    • peníze nejsou ani pro dospělé. v ČR jsem se narodil, 37 let zde pracuji a platím vše, co zákon žádá, a když jsem šel na operaci hemoroidů, tak jsem si musel zaplatit nástroj v hodnotě 4000 kč. v tomto státě je to fakt k popukání. politici a jejich spřízněnci nikdy žádnou chudobu nezažijí, protože si určují platy sobě i svým podržtaškům a soukmenovcům. veškerou zátěž ponese českých 9,5 dolních milionů. evropa není nafukovací, frau Merkel!
  • Ano, můžeme se dojímat nad dětskou obětí, která se utopila ve Středozemním moři - škoda zmařeného života. Ale budeme se stejně dojímat nad dětským atentátníkem, ověšeným trhavinou, který pošle na onen svět 20 - 30 lidí, kteří byli vinni jenom tím, že nebyli lhostejní a tohle dítě i s jeho rodiči přijali v civilizované zemi. Inu, ne nadarmo se říká, že cesta do pekel bývá dlážděna dobrými úmysly.
    Ač nemusím Babiše, tak jeho nápad, aby se záchytné tábory dělaly v Asii a Africe místo v Řecku, Itálii, Srbsku či Makedonii, se mi jeví jako smysluplný. A účinnou pomoc bychom měli poskytnout tam, kde je jí třeba, tedy tam, kde se vede válka či tam, kde hrozí humanitární katastrofa. Copak něco podobného v Evropě hrozí? Tato migrační vlna je jenom předzvěstí těch dalších, které příjdou.... a ony příjdou, protože tady je pořád co jíst, je tady voda a je tady kultura a relativní bohatství. Že by se to někomu nehodilo do krámu? Spoustu zemí už v rámci "exportu demokracie" už Amíci rozložili, teď je na řadě Evropa?? Asi ano....
  • Pěkně se zapomíná.Když islámská zparchantělá banda zaútočila na bezbranný časopis v centru Paříže, nikdo nevěděl kudy kam.A nyní se tady po tisícovkách hrne přesně taková podezřelá chátra.Bude se tady chtít sdružovat stavět si mešity a budovat sféru vlivu.Budou se tady chovat jako doma.A nyní je tentokrát už natvrdo - tady na nás abychom je odradili.Abychom jim vymýtili z hlavy takové zmatené myšlenky.Ti z vysoké politiky s nimi nikdy do kontaktu nepřijdou.Na nás je to jejich "začleňování".Nebude dlouho trvat a celé EU se ukáže začleňování které svět neviděl!
  • Jestliže své dítě vědomě a umyslně vystavuji nebezpečí, tak je to čistě jen moje blbost, proč se tedy "probouzí" soucit a lítost???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit