Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... férově veřejně nabízím nejprimitivnějšímu pitomci zde rozbití jeho tlamy v SaSaZu 7. dubna :)))
    • ... pokud ta troska pochopitelně nebude mít ani na šatnu tam, zaplatím jí tramvaj k SaSaZu :)))
      • nemachruj. Nebude tramvaj ani SaSa. Přeci prasata nesmí do měst ani MHD.
        • ... v SaSaZu jsem pokaždé VIP, tebe by vždy odvedli, ty ubohá nevzdělaná chudá sr*čko :)))
  • ... BIJEC dopil svou nedělní krabici vínka za pár kaček a je v limbu, dokonalý ubožáček :)))
    • mlsně vrtíš prasečím ocasekem nad kalhotkami Simony, co? A to je tak maximum sexu, co?
      • ... už se neztrapňuj, ubohý blbe, svou ubohost nemáš při své nulové inteligenci jak překonat :)))
  • ... deementní debílek bez slovní zásobou tak 20 slov ze sebe dělá dobrovolně úplného blba :)))
  • ... BIJEC je totálně zdegenerovaný chudák se stovkou nicků, každý mu ubral IQ na dnešní IQ 8 :)))
    • odhalil jsi mně! Prase akademik.To zas vypadlo z rypáku moudro!
  • Jednoznačně EUro.
    A naši politici a ČNB budou mít po znehodnocování koruny.

    Je srandovní že na hubě velcí vlastenci chtějí koruny. Tím totiž nejdou na ruku nám
    ale právě jen cizákům. Ti rádi jezdí do Česka. Tady totiž mají ráj, Naše koruna totiž nemá žádnou hodnotu a tak si tu dánští studenti užívají královské prázdniny,.
    • Souhlas.
      • ... souhlas primitiva se nepočítá, pitomečku :)))
    • ... cos dělal celou neděli, směšnoučká trosko, že ses dopracoval k tak primitivnímu závěru?
  • Bijec pitomečků opět nesklamal.
    Euro nebo Česká koruna není ničím podložená. Peníze se pouze tisknou, žádné zlato, žádné diamanty.
    Již před 30 lety se mluvilo o Itálii, že tento stát krachne, že tam je chudoba atd. Za 30 let Itálie nekrachla a životní úroveň stále daleko před Českou republikou.
    Když před 30 lety průměr platu v Itálii byl 1,5 mil LIr x 25 Kč. = 37 500 Kč. Jednoduché počty v České reublice byl v té době plat 2 500 Kč.
    Zedník v Itálii měl 3 mil. Lir. a parťák 5 mil. Lir.
    Moje sestřenice před 30 lety žila a žije v Rakousku, její manžel měl na přepočet měsíčně 120 000 Kč.
    Já bych byl pro to aby se náš stát stal z jedním ze státu Spojených států amerických. Evropa není pro nás dobrá.
    • ... nečtu d*menty, jen chci vzkázat, že u blbečků jako ty čtu první řádek, píše se "nezklamal" :)))
      • ááá prase pedagogem. To se povedlo! Prase z chlíva vyučuje mluvnici?
        • ... chápu, na víc nemáš, sraaaačko, moc si užívám největšího bezmocného ubožáka :)))
          • ... čím víc hlasů největšího blba, tím je má spokojenost větší, ubohoučký debílku, přitlač :)))
  • ... každému zbabělému kriplovi odtud kdykoli rád upravím obličej, pište objednávky, pitomečkové:)))
    • ale hlupáku! Nikomu nic neuděláš. Pro tvůj prasečí puch se k tobě totiž nikdo nepřiblíží.Objednat si můžeš maximálně pomeje do žlabu.
      • ... máš dokonale primitivní slovní zásobu, napiš místo a čas, před tvou smrtí ti ji rozšířím, blbe :)))
        • cha cha od kdy tady prasata, obyčejná porážková smrdící prasata vyhrožují. Běž si opíchat svoji matku. Už máš uhry na rypáku.
          • ... slaboučké, nikdy jsem nezažil dementnějšího hlupáka, který zápolí se svými 20 slovy :)))
  • Ty jsi především chlív. Chlív závislý na prasení stránek. Všude jinde jsi za vyvrhela.
    • ... ty jsi póvl :)))
      • vidíš prase? A včera jsi se zapřísahal že mi neodepíšeš. A jak tady pečlivě panáčkuješ a přijímáš kopance? A budeš tady jak dlouho budu chtít!
        • ... tvá bezmoc mě zlákala, výkale, přečti si můj poslední vzkaz, který je hlavně o tobě, nulo :)))
          • Joo?Ti hrabe?Od kdy tady prasata dávají pokyny?Vidíš jak pečlivě čteš a odpovídáš? Jsi poslušné prase z chlívku.
            • ... fakt se nečapeš, jsi ohromně ubohý chudák, se kterým si dělám vždy, co chci :)))
    • ... píšeš hezky o sobě, pokračuj, neznám větší lidskou trosku, neškrtněš si jako nikdy, balíku :)))
      • a zas napiš že by jsi se chtěl setkat. Nebo jak jsi prase s noblesou....
        • ... není důvod psát nezbabělejší trosce na netu, kdy si nechá rozšvihat lebku, to ona nedá :)))
  • ... to já jsem kolík, který takové srááče ke svému životu nepotřebuje a nyní napsal naposledy :)))
    • ... já vím, ty bezmocný debi*e, těším se, až chcípneš v nejprimitivnějších výkalech ubožáka :)))
      • ale ale na výkaly jsi tady expertem ty. Prase z chlíva a čichač kalhotek Simonky. A nezapírej ji. Loni jses k ní furt hlásil.
        • ... jestli blb ze sebe dělá primitivní trosku, byl bych pitomec, kdybych si takovou nulu neužil :)))
          • no tak to je převeliké moudro. A už jsi dnes opííchal maminku? Dlouho jsi se tady nepochlubil.
            • ... jsi zbabělý primitiv, tak s tebou končím, ubohoučký blbe na netu, mám radost ze tvé tuposti :)))
            • vidíš jak pěkně tady celou dobu panáčkuješ? A budeš tady s nastaveným zadkem, jak dlouho budu chtít ..... o co?
            • ... jsi nejslabší článek na netu, který mě nikdy nevyprovokuje, abych reagoval na blitky :)))
  • ... mým největším zážitkem zde je, že d*ment d*ementů nikdy nespí a dělá ze sebe d*menta :)))
    • ale no tak. Přeci není nic hezčího než kopat do tebe prase. Prase potřebuje hnůj a ponížení. A nic s tím nikdy neudělá.
      • ... na to nemáš, tupče, ohromně si pokaždé užívám zdegenerovaného primitiva, jsi v h*jzlu :)))
        • ale no tak, ty prase si užiješ maximálně pomeje ve žlabu. Tak tady nemachruj a mazej ke korýtku.
          • ... píšeš o sobě a dementně, nikdy jsem nepoznal bezmocnějšího ubožáčka, čau, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit