Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednou si o euru budou vyprávět pouze numizmatici
    • ... o jurovi nikdo :)))
  • ... Talos je přesně typem bezmocného primitiva, díky kterého nulové inteligenci se super bavím :)))
    • Já jsem bůh Talos ale co jsi ty, to ví každý odpadní kanál *1*
      • ... přání otcem "myšlenky" primitiva, čau, blbe :)))
        • tak si přej mozek *3*
          • ... reaguji na bezmocný póvl s potěšením, ale už mě nebavíš, jsi strašně nudný primitiv :)))
            • Tak to si doma pokecáte *1*
          • ... jsi mnohem primitivnější chudák, než jsem doufal, dobře ti tak, už pro mě neexistuješ :)))
            • A přesto stále na mne reaguješ? *1*
  • ... nejprimitivnější póvl zde po zbytečných blábolech redaktorů tiscali ze sebe dělá naprosté blby :)))
    • Aha tak proto jsi tu i ty :D
      • .. jsi tupost sama, ubožáčku, já se eurem absolutně nezabývám, pouze si užívám blby jako ty :)))
        • Vtip o tobě:Dotaz na rádio Jerevan: Proč je chytrých tak málo, zatímco hlupáků tolik?
          Odpověď: Protože zatímco chytří přemýšlejí, hlupáci se rozmnožují. *1* *1*
          • ... jsi naprosto v řiti, primitivní trosko, píšeš nesmysly na úrovni vidláka z totáče, polib mi :)))
            • A to jsi gay že chceš políbit? *1*
          • Doufám že ho pochopíš ty jedno IQ 8 *1*
  • Diky Euro ne podívejme na chudáky,řeky,itali a už i slováky jak dopadli.
    Ale zase bude v kurzu váček na peníze, jak ve středověku. Až si půjdete pro výplatu *3*
    • ... ty nikdy nedopadneš, takového hlupáka se tyto záležitosti absolutně netýkají, pitomečku :)))
      • Až budeš vědět o čem je téma tak napiš. Moulo!
        • ... jsi neškodný a neuvěřitelně primitivní, s takovou sr*čkou se zásadně dlouho nevybavuji :)))
          • A proč reaguješ moulo? *1*
            • prase si vytře? Možná svůj zadek kalhotkama od Simonky. To už je takový prasák od kosti.
            • prase si vytře? Možná svůj zadek kalhotkama od Simonky. To už je takový prasák od kosti.
            • Ty máš doma naswiněno dobytku?
            • ... protože jsi deb*l, kterým kdykoli vytřu podlahu :)))
  • Já bych si přál juan, nebo rubl *14*
    • ty vypadáš na šekel
      ale za juan musíš zaplatit 3.70 až někdy bude mít takovou hodnotu koruna to si pošmáknem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit