Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Homosexualitu tu stále propaguješ jenom ty Ruský BTW tiradore. *15* *15* *15*
  • Smrada to přestalo bavit, hurá, jdu bouchnout šáňo. *15*
  • Simone, je pravda, že jak americký homouš si i ten ruský homouš? Tedy multihomouš? *14* *14* *14*
  • Politické harašení a s politiky netančím? Šimek byl opravdu skvělý. Slovní koncert.
    Markovič měl také problémy když ho Mečiar vyštval do Čech.
    A Bubílková dopadla stejně. ČT ji zrušila pořad, když zarýpala do Julínkova stínu Cikrta.
  • Aha, takže už mi je jasné proč každý kdo se soudruhem nesouhlasí je pro něho "Simon". *2*
    Ještě ale nechápu proč sem ten soudruh stále zatahuje homosexualitu. *7*
  • Ruský homosexuále tiradore. Tapetky tu nejsou protože tapetářka Simona odešla
    na Facebook. Pokud to tvlůj pidi mozeček není schopen pochopit tak se tu ztrapňuj i nadále.

    S hlasama tu vesele podvádí tvůj ruský homosexuální kolega BTW, který za vteřinu napráská i desítky bodů.
  • Tím končím neb je zbytečné tu ztrácet čas. Debata tu jako vždy není. Jeden hlupák si tu Gayínkuje a Semjonuje. Když tu Simona byla tak nadával. Když odešla tak nadává ještě víc.
    Asi proto že nyní všichni jasně vidí že Trollem a ničitelem debat jsi ty sám.

    Simona je na Facebooku. Lenka Křenková. Což je stránka její máti.
    Ale jsou tam i zajímavější lidé. Třeba Milan Markovič. škoda že mu TV nedá prostor. Má stále ostré, trrefné postřehy a nuly jako Suchánek či Ruda z Ostravy by hravě strčil do kapsy.
    Co umřel pan Šimek nemáme tu politický humor. A to je škoda. Slunce v duši.
  • Ono by neškodilo kdyby Tiscali na konci každého týdne zveřejnilo tabulku - přezdívku a kolik času zde daná osoba byla. Jako na Facebooku. tam vidíte zda je někdo připojený nebo ne. tím b odpadlo hádání kdo tu skutečně je a kdo ne. I údaj kolik hodin tam daná osoba nebyla.

    A možná by došlo i na největší křiklouny jako je hrdina Pitkin Putin. Protože ne nadarmo se říká zloděj volá chyťte zloděje. V jeho případě multinick volá chyťte multinicka
    Tiscali zvaž tento návrh.
  • Ouchyla budeš spíše ty tiradore, když nemáš rád ženský *15* *15* *15*
  • To si ale vyříkej, simone, sám se sebou. Neb ten multinickový oochyl jsi ty sám. *14* *14* *14*
  • Je vidět, žes zdatný žák. Nejen v tom klikání, americký homosexuále simone. *14* Bejt tebou, tak ten Brusel ještě zvážím, kdo ví, co tě tu čeká, až budeš vítat své muslimské bratrstvo. *14*
  • Americký probruselský homosexuál simon opět perlí. Jasně, o tom kdo vyhrál rozhoduje tvoje "poctivé naklikání vlastních bodů". To už dávno vím, simone. Proč nepíšeš k věci, abys mi oponoval názorem? A co tak tapetka o Rusku, jak to tam koulí na levačku, by nebyla? Seš lepší, než černá kronika, simone. Vyderžaj, pioněr! *14* Napíšu baťkovi Vladimirovi, aby tě pozval na daču, co ty na to, simone. Potřebujeme tam nějaké simony, k posluze. To víš, když je klan více než Německo, všechno jde. *14*
  • Simona tady diskutovala. Simon tu nikdy nebyl. Toho vytvořila až ta vaše ruská pakáž.
    A to tak že koníte jméno. Takže zase po komunisticku lžeš a pravdu kroutíš k nepoznání,.

    Nicky kradete. Tvůj ruský homosexulní kolega BTW krade nicky všem kdo si dovolují s ním nesoulasit. Duševní mrzák BTW asi stále nechápe že toto je debata. Ne soukromá stránka olizovačů Putinova zadku
  • No samo magore, další reakce je naprosto zbytečná neb s amrdolským blbem klikáčkem nemá smysluplná diskuze smysl. Pánbůh ti mnoho rozumu nenadělil ale nezoufej, ve Fašingtnu jistě najdeš flek v Mekáči.*15* *15* *15*
  • Chcete-li zvětšit penis...obraťte se na premiéra čr *15*
  • Jediný multinick na Tiscali je Ruský homosexuál zlej BTW Rybanna jura solder troll. *2*
  • Nonstop tu smrdíš ty, Ruský agente zlej BTW Putine Rybanne juro soldere trolle. *15*
  • Zalez makakovo lejno, co tu smrdí nonstop. Ty jsi prohrál už jen tím, že ses narodil, hňupe. *15* *15* *15*
  • Žádná Simona tady nediskutuje. Tu podsouváš pouze ty a všem. Pokud ses nestačil převléct do ženských šatiček, tak jsi jen simon. Střídání nicků není žádná obrana proti mně. Není nutná. Já mám jen jeden, s emblémem tiscali. A ten mi stačí. Na čem to ujíždíš? Ne že bych měl potřebu, či zájem, ale čistě ze zvědavosti.... *14*
  • Ruský Homosexuál Tirador placený Ruskou ambasádou za lhaní, kradení niců a naklikávání bodů zase předvedl komunistické totalitní uvažování.

    Prý někdo s ním debatu prohrál. Prober se nulo. O tom který názor je a není správný už nerozoduje vaše komunistická partaj která si desítky let uzurpovala moc.
    O Bohouších jsem nepsal vůbec nic. To že ty smícháš dest různých lidí do jedné osoby je tvůj problém psychopate.
    O hlasování raději pomlč. Ruský homosexuál BTW vždy dostane desítky bodů za vteřinu. Podvádí tak okatě že už si toho každý všiml.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit