Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš mne štve. Doteď jsem s bratrstvem modrotopácké zlodějské pracky kradl a podváděl, kde se dalo. Ale ten proklatý Babiš nám poslední dobou přivřel kyslík. dvacet let mejdanů a krádeží skončilo....
  • Před 10 minutami uveřejnilo arménské rádio Jerevan zprávu, že vlastníkem
    Čapího hnízda je nějaký Bureš, jejich dlouholetý dopisovatel ze střední Evropy.
    • Promiň, ale mám malou vsuvku ...dloholetý dopisovatel také Svobodné Evropy ze.....
  • Babiš zavřel kohoutky,tak je zle.
    • pro státní kasu je to jedno. Jim zavřel, sobě otevřel a rozdíl doplatíme my.
  • Zloději a podvodníci patří před soud.
    • OK, ale podle současných právních regulí jsou lidi s platem do 40 000,- zloději a podvodníci. Ovšem soudní, fiškálská, doktorská, profesorská a úradnická mafie jsou beztrestné.
  • Ať se zeptají Kalouska, to je odborník na všechno, hlavně na zlodějny. Ten jim rád poradí *15*
  • kdybys nebyl xtečko neschopný líný lempl ale trochu pracoval a snažil se, nemusels Babišovi závidět. Ale ono je snadnější druhému závidět úspěch, pomlouvat a pokud možno ho okrást, že...
    • Hele, to se netýká jednolivců, ale on okrádá NÁS všechny. Ostatně nevím co zloději závidět.
    • to jako každý má krást jako babiš?to by ta republika vypadala,chudina
  • Vše je to k pousmání.Najednou je pravici a hlavně lidovcům- ať z KDÚ-ČSL či pokrevních bratří z TOP 09-líto EU a jejich vydaných peněz pro tzv."Čapí hnízdo".Ale zeptejme se takto:Proč komise EU pro dotace vydala takový nesmyslný návrh,že dotace nemohla dostat velká firma?A přitom přímo návodem si takto EU způsobila,že se sáhlo k zcela ne ojedinělým případům,když velké firmy se mohly rozdělit na 5 let na menší firmy a získat tím -dle zákona-dotace?Nebo je tady jiný problém?Zřejmě ano-antibabišov.Zákon to dovolil,nic protizákonného nebylo spácháno.Apropó-naše přechytralá pravice-ruku v ruce s lidovci-nemají radost z toho,že do naší republiky přišlo 50 melounů Kč na zcela zákonný produkt?A když ne,tak ať svědomí zpytuje komise EU,proč tak blbý zákon vypustila.
    • To je snaha USA a EU komisí nás normální lidi v celé EU rozeštvat.
  • Jak by tady bylo krásně, kdyby Čapí hnízdo bylo to jediné, s čím si koalice neví rady... *3*
  • mám rád čápy i jiná zvířata,jenom nenávidím slimáky,ti se rozlezou a nepůjdou zlikvidovat
    • Neboj, prášek proti zlodějům, politikům EU a slimákům je, ale bohužel v Bruselském trezoru. A toho jim cvakají zadečky, že se dají dohromady s kdejakými lumpy. Včetně USA a Turecka.
  • tato koalice neměla vůbec vzniknout.Neschopný Sobotka a Bělobrádek jen štvou proti Babišovi a přitom jsou sami neschopní.V této koalici jsou jen rozpory a je na čase,aby byly předčasné volby a tito dva myslím Sobotku a Bělobrádka smeteni.
    • Zato Babiš je všehoschopný
      • Doplnil bych kleptosociopat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit