Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... Zika alias BIJEC mnohokrát překonal mé očekávání, jak může vypadat lidská troska :)))
  • hmmm
    http://www.bloviatingzeppelin.net/wp-content/uploads/2012/10/Obama_Fatal_Error.jpg
  • ... je zde dokonalý dobytčák, póvl má pré, vystačí si, nemá smysl potírat takové blázny :)))
    • dobytčák je to počínaje tvojí přítomností. Kvalitním vepřovým dobytkem jsi tady výhradně TY.
  • ... primitivovi, který používá můj nick, nikdy nedojde, že každý spolehlivě rozezná trosku :)))
    • ha, chlív se otevřel
    • lžeš! Ty jsi jediný originál prasiče stránek a čichače kalhotek Simony. Přestaň mlžit lopato!
  • Článek pravdivý, ale bohužel velkou měrou staví Babišovi stupínky vzhůru naši politici, politici bez vize, politici kteří míru svého úspěchu měří získáním zahraničních investic do naší republiky a tím , nevím jestli záměrně nebo svojí hloupostí, rozprodávají republiku a z lidí tady udělají námezdnou sílu...
    • ... z tebe udělá námezdnou sílu i můj jezevčík, troubo :)))
  • že sajmon koblihář a jeho grupa jsou na nervy z lidí jako Zeman a Babiš ale můžou si zato sami. Totiž-

    A) buď nemáme demokracii, v tom případě Zeman a Babiš jsou přirozeným a logickým důsledkem nedemokratických totalitních sr...ček a móresů které tady koblihářova grupa 25 let zavádí-pak si může koblihář a spol stěžovat jen na vlastní blbost

    B) nebo máme demokracii, v tom případě byli Babiš a Zeman demokraticky zvoleni v tom případě se s tím koblihář a jeho grupa musí psychicky vyrovnat. Nedá se nic dělat.

    V každém případě ve variantě A i B se ukazuje že koblihář a jeho soukmenovci jsou totalitní nedemokratické struktury které se nervově hroutí poněvadž se snaží zavést totalitu a jejich sen se jim hroutí......
    • No, nechci dělat salmonovi obhájce, ale
      demokracii máme, ale chybí nám samostatně uvažující soudní OBČANÉ, převládají ovcané, kterým stačí něco nakecat nebo dát koblihu a už "vědí" koho mají volit. Volba Koblihářovy a Becherovovy grupy je výsledkem ovčího "uvažování".
      • nesamostatní proč vy přemoudřelí politruci s imunitou nevydáte zákon jak správně svobodně a demokraticky volit, Třeba vaše sekta pardon strana vydá nařízení že lidé smějí volit pouze vás protože vy jste přece prý ti jediní praví.....jak jste to dělali před sametem...zapátrejte v paměti demograti.....
        • Bože můj, Kulihrachu, to je právě to uvažování nesamostatného ovcana.
      • víme sajmon, víme
    • Hitler i Gottwald prošli dem. volbami... za to se nelze schovávat.. zvláště když jako voliči dojíždíme na svoji hloupost.. naivitu ..... slyšící pouze na populistická hesla šmejdů..
      • zjevně nefunguje kobliháři.....pak nechápu proč nám vnucujete svůj nefunkční šrot o kterém tvrdíte že prý je to nejlepší na světě.....nejlepší věci totiž vždy spolehlivě fungují a nejsou to polorozpadlé šunky z vrakoviště......trochu si v tom udělejte na stranické schůzi jasno milí politruci.....
  • Teplouše Semjona Gayínka je tak snadné nastartovat!!!
    BRRRM BRM BRRRRM !!!







    CHICHICHICHI !!!
  • Jen upozorňuji že stránky dearPutin.com se přejmenovala na dearPutin.Hitler.com.
    • To je přesné. Možná by se to mohlo přejmenovat na Putler.com. Bylo by to kratší. *1* *1* *1*
      • To je zadel, ten kolaborant je v pohotovosti. Sotva jsem to napsal, už stačil naklikat pár "nesouhlasím". Holt někomu server nehlásí "už bylo hlasováno". Někdo může naklikat dvacet kliků za minutu. *1* *1* *1*
      • jak se vede? *5*
    • víme sajmon, hihi
  • Velkovezír Pan BTW mě kopnul do gulí!
  • "Neviditelný" US torpédoborec míří potřetí do suchého doku, šrot. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit