Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 72 hodin to tady táhnu v kuse, řeknu vám je to fuška! Ta neustálá výměna nicků, abyste mě nepoznali ... njn, jsem Sajmon
  • "Neviditelný" US torpédoborec míří potřetí do suchého doku, šrot. *15*
  • bezregistrace
    Ano v každé době jsou ti kdož zničí to co má sloužit člověku co jej má činit lidštějším a šťastnějším ....
    • víme sajmon
  • Jó to tenkrát v minulým režimu .... Teplouš Semjon Gayínek to přece pamatuje, ročník 90´!!!








    CHICHICHÁCHÁ !!!
  • Co Bureš nechápe, svou hloupost.Panové Pithart a Pehe mají pravdu na 100 procent
    • Pithart a Pehe jsou perfidní Židé a žvaní hrozné bláboly!
    • S čím mají ty pánové pravdu?
  • asociál a zbankrotovaný překladatel tu nonstop?
    • Ano ruský teplouši semjone BTW zlej trolle, smrdíš tu stále, kradeš lidem nicky a fixluješ s bodama
  • Demokracie jen taková jakou si jí uděláme.
  • Naštěstí náš systém nás chrání před nástupem diktátorů. a je jedno zda si říkají Hitler, Stalin nebo Babiš. Po smutné zkušenosti, čtyřicetileté diktátorské vládě jedné KSČ strany který nám vnutila Moskva ve volbách žádná partaj nikdy nedostane přes 50 procent hlasů.
    Takže vyskakující Babiš bude zase jen v koalici.

    Teze řídit stát jako firmu je hloupá a může se zamlouvat jen bezmozkům. Ve firmě je šéf a jeho podřízení zaměstnanci. Jenže ministr placených z našich daní podléhá nám. Ne my jemu.
    • ... diktátor si ty pitomečku, diktuješ kriplkáře kam má jet :)))
    • Souhlasím. Ještě dodám. že je rozdíl mezi řízením a správou. Stát chce řídit jedině diktátor, stát se musí SPRAVOVAT.
  • Velkovezír Pan BTW mě kopnul do gulí!
  • Teplouše Semjona Gayínka je tak snadné nastartovat!!!
    BRRRM BRM BRRRRM !!!







    CHICHICHICHI !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit