Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děda měl Trabanta, vynikající auto z NDR!
    • Tím že tvůj dědek vlastnil křáp jménem trabant se oc nechluib ruský BTW blbe.
      Tím že Simoně kradeš nick a jméno jen dokazuješ že jsi komunistický grázl.

      Nikoho odsud nevyženeš. Tohle je kecpult pro všechny. Buď se s tím smíříš nebo ti bude rozum do hlavy vkopán
      • ... a znovu ti říkám Zika, to ti to dávám :)))
  • Politické školení, a lektor se na závěr ptá: „Tak soudruzi a soudružky, máte ještě někdo nějaký dotaz či nějakou připomínku? Tamhle soudruh vzadu se ptá.”
    „Prosím, budou v komunismu k sehnání takový ty velký hřeby do trámů?”
    „Samozřejmě soudruhu, v komunismu bude plánovité hospodářství a všeho bude dostatek!”
    „A prosím vás, budou k sehnání i ty malinký sedlářský hřebíčky?”
    „Samozřejmě, soudruhu, už jsem to vysvětloval!”
    „Jé, tak to bude jako za starýho Rakouska!” *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ... ták za tohleto ti budu odteď říkat Zika, to koukáš co :)))
  • Otázka na Rádio Jerevan: „Je pravda, že Trabant bude přejmenován na Lutherův vůz?”
    Odpověď: „V principu ne. Ale je to stále navrhováno, neboť již Luther řekl: Zde stojím, nemohu jinak.” *15* *15* *15*
  • Ptá se paní učitelka dětí ve škole: „Tak, dětičky moje, kdo mi poví nějaký slavný výrok nějaké významné osobnosti?”
    Hlásí se Janička: „A přece se točí - Galileo Galilei.”
    Jiříček se přidá: „Učit se, učit se, učit se - Lenin.”
    Pak povídá Pepíček: „Do perdele , tyhle hodiny se nám do gazíku nevejdou - maršál Malinovskij kradoucí na Staroměstském náměstí v roce 1945!” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ... pitomeček jedl vtipnou kaši, mrcha stará :)))
  • Fučíka jsem znala osobně, zakládal s mým dědkem KSČ v Kolbence!
    • Kradeš tu lidem jména a nicky takže jsi ruský zloději BTW zlej trottle jistě zlodějskou komunistickou stranu zakládal *2* *2*
  • Jó to tenkrát v minulým režimu .... Teplouš Semjon Gayínek to přece pamatuje, ročník 90´!!!








    CHICHICHÁCHÁ !!!
  • ... neškodný primitiv Zika prská síru, já a Andrej se skvěle bavíme každým hlupákem :)))
    • Já se zase bavím při pohledu na zdegenorovaného komouš blba Babiše *2* *2*
    • ... přesně Zika je Zika a komár, který ho roznáší je komár, tak pozor na to :)))
  • Za minulého režimu místní televize objevila člověka, který se osobně potkal s Fučíkem. Tak se k němu rozjedou natočit rozhovor. Když přijedou na místo, ptají se dotyčného, kdy se se soudruhem Fučíkem setkal.
    On začne vyprávět: „No, jednou ráno se podívám z okna a vidím, jak nějaká postava přelézá náš plot. A protože mi ten člověk byl povědomej, říkám si - Je to Julek, není to Julek? Potom ta postava přeběhla náš dvorek a zase jsem si říkal - Je to Julek, není to Julek? Tak jsem zavolal na Gestapo, a byl to Julek!” *15* *15* *15*
  • Nééé, on tu snad někdo krade nicky? K tomu bych se já nikdy nesnížila!
    Kecám!
  • Mudrci souhlas. Pro ty, co se ohánějí že to uděláme jako ve Švýcarsku, platí slova fotbalového trenéra Pospíchala: Je hloupost říkat že budete hrát jako Real Madrid když na to prostě nemáte dobré hráče. Musíte hrát s tím co máte.

    Běžte se podívat do Švýcarska nebo Rakouska na jejich přírodu a vesnice. Jako ze škatulky.
    a u nás? Špinavé řeky, místo lesů skladiště odpadu, obcházet pravidla a zákony.
    To je portrét našeho českého národa. Všechno je o myšlení a vyspělosti lidí. A to se nedá změnit. ani vládou ani zákonem.
    • podle této logiky si jacísi samozvanci osobují rozhodovat o právech a svobodách občanů s poukazem, že oni prý se o sebe nedokážou sami starat. Měl by ses sajmone modlit aby se nenašel někdo, třeba tvůj soused, který si řekne "sajmon není schopen zodpovědně pečovat o svůj dům. Vpadnu k němu a budu o sajmonovi a jeho domě rozhodovat protože já to umím líp a vím co je pro něj lepší." v čem si myslíš kobliháři že se tvůj úhel chápání demokracie liší od komunismu? UVAŽUJEŠ ÚPLNĚ STEJNĚ. Bolševici chtěli rozhodovat o lidech a za lidi s tím, že prý vědí, co je pro lidi nejlepší. Současný režim rovněž chce rozhodovat o lidech a za lidi s tím, že prý ví co je pro lidi nejlepší. Oba režimy minulý a současný dávaly a dávají lidem pouze iluzi volby. ALE ŽÁDNOU MOŽNOST KONTROLY. Kobliháři uvědomuješ si že JSI MYŠLENÍM A CHOVÁNÍM BOLŠEVIK??????
      • Sajmona kterého jsi tu vytvořil když jsi zdejší Simoně zkonil jméno si strč do tvé ruské homosexuální zadnice blbe.

        Co sio občan zvolil to má. Takže tvoje blouznění o diktatuře nevolených je mimo mísu
        • stav nelíbí, stěžuj si jen sám sobě kobliháři. Je to logický výsledek vašich totalitních sra...ek....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší