Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A k těmto daním nás ještě stát na každém kroku šikanuje a odpírá nám svobodu našeho rozhodování.
    • A bude hůř, dotyčný konfident, který "nespolupracoval" bude řídit stát jako (svůj) podnik. Tak volte, ovečky, dostanete koblihu.
  • Kdo to byl? Od koho jsem dostala tento e mail? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Simčo! Tak jste to konečně přiznala. Jste devadesátiletá babka z domova důchodců.
    Máte už jen křížovky a tiscali. Já jsem dědek s bytem. Nedáme to dohromady?
    Na sex už nejste ale ten už v našem věku není rozhodující. Stačí když uvaříte a uklidíte.
    Jste prý tlustá. I tento problém spolu vyřešíme. Tlustá kobyla se musí zapřahnout a hyjé.
    PS: Láska kvete v každém věku. Stará babka tělo nezahřeje ale žaludek zasytí. Kdo to napsal? Vy vy..... Sbohem *16* *16* *8* *13* *13* *11* *9* *8*
    • Sbohem Simčo. Je dobře že jsi tu nabídku přijala. Jiná už třeba nebude.
      Ty jsi oslavila 90 narozeniny? Ani jsi se nepochlubila. Všechno nejlepší. Stará škatule *15*
  • Každý kdo má sml. odvádí daň ale poak je tu skupina která ročně okrade stát na 170 mild. a ti těď mají strach že už to nepůjde. *9*
  • Jo, jo, když se budují čapí a podobná hnízda, tak to něco stojí a kdo jiný to má zaplatit než ovce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit