Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude hůř, dotyčný konfident, který "nespolupracoval" bude řídit stát jako (svůj) podnik. Tak volte, ovečky, dostanete koblihu.
  • Historie nás učí, že poddaní platili desátky, tj. desetinu ze zisku. Dnes platíme i jednadvacítky, tj. víc jak dvě desetiny.
  • Podle obrazu v úvodu bych očekával srovnání s historickou minulostí. Osobně mám představu, že dnešní zdanění je podstatě vyšší než ve středověku. Na druhou stranu si uvědomuji, že nebyla zdravotní péče a důchody. Ale světe div se, jsme tu.Tak by mne ta srovnání opravdu zajímala. Ono by vyšlo najevo, že panstvo platilo do královské pokladny podstatně více, než dnešní miliardáři, kteří nejenže neplatí daně, ale navíc dostávají většinu dotací a nelogické investiční pobídky. Když něco provedli, propadli hrdlem a nikdo se s nimi nebavil. Dneska čekáme deset let na pravomocný rozsudek poslední instance, který skončí promlčením z důvodu vynucené chyby jednoho úředníka. A to je to, co mě osobně se-e.
  • Myslíte si, že z těch našich daní jdou i různé dotace ?
  • Problém není v platbách daní, pokud by to bylo vidět ve zlepšení práv i kvality života u většiny obyvatel, co tyto daně tvoří a platí, či již tvořili i celý život dříve platili a mají tedy právo z toho úměrně k možnostem i čerpat..,ale v tom, co se s nimi pak "hospodárně" děje v dalším přerozdělování..v principu.. milion sem, sto miliard tam.. i v tom, že čím více platí občané daní a kdejakých poplatků tzv. ze zákona , tím méně nakonec z nich paradoxně mají, protože jim tu většinu z toho, doslova a do písmene rozkradou a prožerou "jiní"..,a co získávají z toho často i víc, než ti z jejichž peněz se to všechno hradí i jinak trpí a kteří jsou pak opět paradoxně, spíše poníženými prosebníky, co se musí zcela nedůstojně hlásit o drobky z toho, co jim ve skutečnosti právem náleží a to jak v právech, tak i v penězích a jiných nárocích..,často za drzého výsměchu opět těch., co z jejich peněz mnozí víc, než dobře a drze žijí a dokonce i nemorálně bohatnou..
  • A k těmto daním nás ještě stát na každém kroku šikanuje a odpírá nám svobodu našeho rozhodování.
  • Sbohem Simčo. Je dobře že jsi tu nabídku přijala. Jiná už třeba nebude.
    Ty jsi oslavila 90 narozeniny? Ani jsi se nepochlubila. Všechno nejlepší. Stará škatule *15*
  • Kdo to byl? Od koho jsem dostala tento e mail? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Simčo! Tak jste to konečně přiznala. Jste devadesátiletá babka z domova důchodců.
    Máte už jen křížovky a tiscali. Já jsem dědek s bytem. Nedáme to dohromady?
    Na sex už nejste ale ten už v našem věku není rozhodující. Stačí když uvaříte a uklidíte.
    Jste prý tlustá. I tento problém spolu vyřešíme. Tlustá kobyla se musí zapřahnout a hyjé.
    PS: Láska kvete v každém věku. Stará babka tělo nezahřeje ale žaludek zasytí. Kdo to napsal? Vy vy..... Sbohem *16* *16* *8* *13* *13* *11* *9* *8*
  • Každý kdo má sml. odvádí daň ale poak je tu skupina která ročně okrade stát na 170 mild. a ti těď mají strach že už to nepůjde. *9*
  • Jo, jo, když se budují čapí a podobná hnízda, tak to něco stojí a kdo jiný to má zaplatit než ovce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit