Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolaborante Semjone Gayjínku, ty jsi už dlouho nebyl v sádře, viď?
  • Ať žije Kim Čong-un.
  • Sajmon, hup, klik, méé!
    • geniální příspěvek hodný sovětského muže, blahopřeji zlejBTWtrolle
  • ...Stalina na vás, vy bando havloidních kolaborantů, ten už by si s vámi poradil :)))
    • Správně, velmi správně soudruhu. Je nezbytné obnovit vaše komunistické koncetráky, probudit vraha grebeníčka, požádat soudruha putina o výpomoc s umístěním těch kterým nepomůžou ani vaše rudé koncetráky o jejich umravnění v Gulagu, ...... . Zemi je třeba obehnat znovu ostnatým drátem, pustit do něj vysoké napětí, pár desítek nespokojenců umučit ve vašich komunistických výchovných zařízeních, sem tam někoho popravit, .....
      Už to s lidmi není k vydržení, moc brzy zapoměli čeho všeho je komunistická zrůdná bestie schopná.
      • ...správně Simonku, jen tak na ně. Opět máš svatou pravdu, ještě že jsi tady, co bychom si bez tebe počali :)))
    • zdravím komsomolci a přeji hezký, rudý podvečer *14*
    • přéééésně, nebo Grebeníčka, našeho hrdinu
      • Prasáku rudej chlípnej, koho ty si nepíchal?!?
        YEAH !!!
  • končím v úřadu, tak tady památka na mne:
    https://ctrlv.cz/0N82
  • Vobtáhnul bych nějakýho politika, nejradši s plínama, ale koho?
    • Já + ty + Ovčáček

      klasická ruská trojka
      • A já vám budu u toho nalévat a zpívat ruské častušky!
      • může se přidat ?? *14*
        • nemáš prověrku *10*
          • *13* zase na mě zbude Tuhý *11*
            • Tobě je to prasáku teplej přece fuk!!!
              HAHAHA !!!
    • No koho, přece Ovara!
      • Myslíš Karla Johannesa Nepomuka Josefa Norberta Friedricha Antonia Wratislawa Mena Fürst von Owar?
        • Toho ne, ten tolik křestních jmen nemá, to musí být někdo jiný!
          Ten o koho jde, je z nižší šlechty, ten má od nedávna krycí jméno Jinan třílaločný!
        • On myslel Owara von Kolín, alias krakena z Hradu.
          • Jó ten drrramatik vožrrralej, ehm, že
            • Pokud vím, Zeman nikdy nic nenapsal, opisoval od Peroutky.
  • Obdiv plagiáta BTW k mé osobě je fascinující (ani se mu nedivím), ale sákryš jakou on má smůlu, vždycinky bude druhej a červenej jak rak!!!

    Ona mu totiž schází jedna podstatná věc a tou je fištrón, já ho mám, on ne, a to ho žere!!!
    Jeho velitel Shapiro mu fištrónu nenadělí, páč je taky blbej jak půčtok!!!

    Holt mu nezbývá než být tady za pitomce!!! Za červenýho pitomce nesouhlasů!!! Chichichi!!!
    WOW, YEAH !!!
    • nestěžuj si pořád ty fňukno *11*
      • Kdo?
    • neboj celá ČR za tebou stojí *3*
  • Obdivuji soudruha Zemana, jak umí chlastat. Taky bych to chtěl tak umět, nevadilo by mi ale, kdybych u toho neměl demenci, to by bylo ještě lepší, no ne?
    • Nejlepší je dostat se do takového rauše, že vidíš všechny Peroutkovy spisy jako na dlani. Ovšem po vystřízlivění máš v tom pak zmatek, nevíš, co psal Adolf a co Peroutka či Ovčák.
      • omyl, Zeman nepije, jde o dezinformaci z pera CIA

        Zemana zvolila drtivá většina občanů ČR tak se neztrapňujte, celý národ ho obdivuje
        • Zeman nepije, ten chlastá ligu. To má CIA prověřeno, nemějte strach.
        • Zemana volilo pár "bývalých" a ruských kolaborantů a pak stádo ovcí, které se nechalo zblbnout sprostou podlou lží StBáka Zavadila těsně před volbami.

          Takže jako "symbol" země máme křiváckého ožralu, sprosťáka, lháře a namyšleného rádoby fýrera, který podlézá Rusku a také Číně. Je jen otázka kdy začne podlézat Severní Korei. Potom nechtějme, aby nás svět bral vážně.
          • Můžeš si žvanit co chceš Simone a přesto bude pan prezident Zeman opět zvolen..hi..hi..hi
          • Drtivá většina je prej "pár", skopčák prdiplína prostě nikdy nebude prezidentem. Smiř se s tím.
            • O on te váš chuj už taky dlouho ne - buď se to ho...dské nic uchlastá, nebo pojde na svoji nabubřelost, žvástavost, podlost, ....
  • Juchuchuchů Semjon Gayínek už neví coby!!!
    PCHE !!!
    • je to zoufalec který Zemanovi nesahá ani po kotníky *3*
      • Zeman je pro nás uvědomělé vzorem
        • pro nás také
  • ...v Americe našli mrtvého policejního důstojníka a pět členů jeho rodiny :)))
    • no nekecej *8* to by se v Rusku nestalo
      • přééésně
    • vyhlásíme jim válku ??? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit