Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • američtí žebráci by se jako otroci aspoň nažrali.
    • brilantní, ale těch hldových američanů mi je celkem líto když závistivě hledí směrem k Rusku

      asi jsem cíťa
      • Chichichíííí, nemáš na to blbečku "hldovej"!!!
        WOW !!!
  • bližší průzkum ale ukazuje že mnozí si poté, co okusili blaho jižní Koreje, přejí návrat domů
    • ale ne proto, že by se měli zpátky tak skvěle, ale proto že se jim stýská po rodině! To je ta půlka pravdy, kterou komouši tak rádi zapomínají říct.
      bohužel, jak to tak bývá s rodinou se tam zřejmě setkají už jenom v pracovním táboře
      • No vidíš, tak tomu se říká politický terorismus a pak tu máme ještě ekonomický a to by se setkali někde pod mostem. Nevím, který je horší.
    • To vám říkali na stranickém školení?
      • to je k dohledání běžně na tetu, stačí i to umět najít.... jo a mnozí z těch utečenců, kteří napsali hrůzyplné knihy posléze přiznalo, že jsou to výmysly. Nikdo neví, jak se tam žije.....
        • Přiznám se, že TETU jsem nehledal. *2*

          Popírat, že KLDR je jeden velký gulag se všemi komunistickými zvěrstvy to může pouze jedinec s myšlením zamrzlým v padesátých letech 20.století.
          • Ty jsi tam někdy byl, víš prd a jenom papouškuješ, co ti napíší novinářští kornouti..hi..hi
            • souhlas, podle mě je v S.Koreji super život
  • Jo zato do ČR se všichni hrnou. Ani ti Iráčani tam být nechtějí. SOCKOstán. *1* *1* *1*
    • Nehrnou, protože u nás byla a je západem uměle držená mizerná úroveň existence. A to je pro nás zatím dobře. No lépe to řekl blahé paměti umělec Grosman .. je to dobře a aj to není dobře. Naše policie je cvíčená na zásahy proti vlastním lidem. Teď jde o to kdo ji bude za nějáký ten pátek rozkazovat. Snad ne bankéři z FEDu. O teroristech neví nic. Jen drobty co jim pustí z Bruselu. Naše nadějě je jen v zákazu rádoby humanitárních organizací, které na něčí příkazy a z našich peněz poškozují naše lidi a v odvolatelnosti politiků.
    • musíme více pracovat, více se danit, více přispívat neziskovkám, a možná se nám podaří, že se k nám migranti taky pohrnou....
  • Místní zloděj nicků a podvodník s IP adresami Semjon tu smrdí o5 celý víkend nonstop.
    Závidím mu jeho plodný a pestrý život na Tiscali. Semjon musí být rovněž velmi oblíben a společensky vytížen, neví, ke komu na návštěvu a s kým na pivko dřív skočit. *15*
    • poznal jsi mě
  • ... debielita národa se projevila v plné kráse, bravo magoři :)))
    • mohli by jsme se v kauflandu pomuckat *4*
      • Ale vždyť ty prcáš poslance, jak ses nedávno přiznal teplouši!!!
        YEAH !!!
        • nech ho ty prašivej havloide, každej jsme nějakej
    • taky se jim směji. budeme kámoši ?? *14*
  • Za moderními otroky nemusíme chodit za Severokorejcema. Stačí se podívat do našich fabrik vlastněnými Jihokorejci, Američany, Indy a podobnými zloději. Tam otročí naši lidé za almužnu 400 euro na tři směny.
    • přéééésně, také dělám za almužnu, závidím severním Korejcům jejich sociální jistoty
  • Jo, radši otroci v cizině, než v komunistické vlasti. To řekli ti dva co jim hrozil trest smrti, protože utloukli dědečka v kozím chlívku řetězem. A pak to ještě napsali v New York Time. Pročpak "milí" diskutující, nedělali vaši rodiče? nebo i vy starší, otroky v cizině? Radši, samozřejmě!
    • přééésně , jsou to ulhaní agenti CIA, v KLDR je blahobyt

      vivat Kim
  • Semjonu Gayínkovi dnes obzvláště prcá v kebuli!!!
    • fakt ?? on je tu ??? *8*
  • Je to fajn, když teplej Semjon Gayínek přijde až v červnu, užijem si klidu!!!
    YEAH !!!
  • Juchuchuchů Semjon Gayínek už neví coby!!!
    PCHE !!!
    • je to zoufalec který Zemanovi nesahá ani po kotníky *3*
      • Zeman je pro nás uvědomělé vzorem
        • pro nás také

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit