Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdiv plagiáta BTW k mé osobě je fascinující (ani se mu nedivím), ale sákryš jakou on má smůlu, vždycinky bude druhej a červenej jak rak!!!

    Ona mu totiž schází jedna podstatná věc a tou je fištrón, já ho mám, on ne, a to ho žere!!!
    Jeho velitel Shapiro mu fištrónu nenadělí, páč je taky blbej jak půčtok!!!

    Holt mu nezbývá než být tady za pitomce!!! Za červenýho pitomce nesouhlasů!!! Chichichi!!!
    WOW, YEAH !!!
    • nestěžuj si pořád ty fňukno *11*
      • Kdo?
    • neboj celá ČR za tebou stojí *3*
  • Hladovějící US žebráci by brali i otroctví!!!
    • ale o tom prašivý Obamgután nemluví
      • proto jsem tu já a parlamentní listy *3*
        • a dík za tebe Vissarionoviči *14*
          • mám v kapse bonbónek nechceš ?
            • jura je má čubka, vysmahni *10*
    • stoooooprocentní pravda, amaerický hladomor už je viditelný na každém kroku

      vivat Kim
  • opět dezinformace z pera CIA, kdyby se severokorejcům ve své vlasti nelíbilo tak by odjeli pryč, to jen nějakej severokorejskej havloid kalí vodu *12* *11* *12*
  • Celý svět by chtěl žít v KLDR. Kim ale není hloupý a nikoho si tam nepustí.
    • vlastní nick nemáš?
      • A ty?
        • zmetku *16*
  • Proč nikdo tyto debilní diskuze nezruší?Je to samá sprost'árna,urážka,nic k tématu.A to je prakticky u všech diskuzí a diskutujících.
    • v klidu, naše parta už do Kremlu poslala zvací dopis, brzy budou mít ušáci po ptákách *3*
      • přijedeme na prázdniny *1*
        • Že vám někomu nevadí ta stupidní americká kultura - filmy, seriály a strkání prstů do našich záležitostí.
        • ať žije velké Rusko

          YEAH !!!!
      • tak to prostě bude
  • Nač mluvit o zemi kde nikdo z vás nebyl. U nás lidé vybírají popelnice, spí pod mosty, žebrají před obchoďáky, nemají na léčení svých nemocných dětí a tak musí žebrat o peníze prostřednictvím sdělovacích prostředků, sběrem zátek od láhví. Neslyšeli jste v TV kolik lidí spáchá sebevraždu ze sociálních důvodů které nese kapitalismus. O žebračenkách- důchodech ani nemluvě. A co peníze z práce poctivých lidí vydávané na cikány, utečence, feťáky, nesmyslné zbrojení pro cizí zájmy, tzv. humanitární pomoc do ciziny místo toho, že by ji potřebovali naši lidé. Zajímá to ty co berou nehorázné platy a odměny a pokud něco rozkradou nemusí nic vracet ?!!!!!!
    • Nacismus a komunismus jsou despotické systémy, které zotročují občany a činí z nich nesvéprávné jedince. Nacismus však vnutil lidem jasná pravidla, kdo neměl ten "špatný" rasový původ a držel h.bu a krok, mohl přežít. Komunismus je však nevypočitatelný, nikdo si v něm není jist. Komunismus má také na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, což je několikanásobně víc než u nacismu. Zpochybňovat skutečnost, že Severní Korea je jeden velký gulag ovládaný psychopatem Kimem a jeho psychopatickou bandou, to může pouze jedinec psychicky nedovyvinutý nebo placený agent.
      • ...přesně tak Simonko, moudrá slova si napsala, bůh ti žehnej :)))
    • také si myslím že jsou to vše jen lži, pokud by to tam bylo v té Koreji tak špatné proč by tam zůstavali

      Kime stojíme za tebou
      • Když umíš howno, tak se do hlasování nejeb vomrdávači politiků!!!
        YEAH !!!
  • Propaganda USA. Můj bratr žijící v KLDR se topí v blahobytu.
    • To může být taky propaganda,- ta naše.
  • ... dobré ráno Tiscali pitomče roku :)))
  • ...v Americe našli mrtvého policejního důstojníka a pět členů jeho rodiny :)))
    • no nekecej *8* to by se v Rusku nestalo
      • přééésně
    • vyhlásíme jim válku ??? *10*
  • Severní Korea, poslední svobodný stát světa
    • tak to prostě je

      Kim je jediný člověk který se dokáže vzepřít americkému imperialismu

      vydrž Kime, celá ČR za tebou stojí v čele s panem prezidentem ing.Milošem Zemanem
      • Jako vtip dobré. Ale pokud by to pisatel myslel vážně, svědčilo by to o myšlení zamrzlém v padesátých letech 20.století.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit