Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je neuvěřitelné, jak ti vyznavači ruské rudé totality a odpůrci svobody a demokracie jak jsou primitivní. Netuší jak tím vlastně vypovídají sami o sobě a jakou medvědí službu dělají své ideologii.
    • Mohou dělat jakoukoliv službu, když vyčůraní jako uprchlíci dostávají trojnásobek - ubytování, elektřinu, plyn, telefon, internet, stravu - proti našim dávkám. Protože němci platí uprchlíkům více tak chtějí do Německa. Nás využívají jako cestovku zdarma a celou organizaci jim ze státních dotací dějají sluníčkářské party.
  • Je to jenom západní propaganda. Mám v KLDR bratra a ten se má líp než Babiš!
    • já tam mám také bratra, má na vesnici autoservis, prej veget *3*
      • Je to jistě odborník. V KLDR se vyrábí auta na raketový pohon a to každý opravit neumí.
  • KLDR je nejvyspělejší ekonomika na světě a RF pod vedením Vladímíra Vladimíroviče už ji dohání!
  • ... jen Tiscali pitomec roku si umí pokecat sám se sebou :)))
    • Prej si tu cenu vyhrál, gratuluju degene!
      • ... pojem originalita je ti zjevně cizí, pitomečku :)))
        • Tvrdili, že cena Pitomec roku, co jsi obdržel je originál, takže kecáš, zdegenerovanej blbče
          • chtěl bych se s tebou líbat *9*
            • ... nudáá, co tam máte dál, místní degeni? :)))
            • Ještě prcáš s poslancema teplouši???
              CHICHICHI !!!
            • také mám erekci, to je po tom boršči *3*
        • přééésně, jak ho máš velkého ?? *14*
  • Obdivuji soudruha Zemana, jak umí chlastat. Taky bych to chtěl tak umět, nevadilo by mi ale, kdybych u toho neměl demenci, to by bylo ještě lepší, no ne?
    • Nejlepší je dostat se do takového rauše, že vidíš všechny Peroutkovy spisy jako na dlani. Ovšem po vystřízlivění máš v tom pak zmatek, nevíš, co psal Adolf a co Peroutka či Ovčák.
      • omyl, Zeman nepije, jde o dezinformaci z pera CIA

        Zemana zvolila drtivá většina občanů ČR tak se neztrapňujte, celý národ ho obdivuje
        • Zeman nepije, ten chlastá ligu. To má CIA prověřeno, nemějte strach.
        • Zemana volilo pár "bývalých" a ruských kolaborantů a pak stádo ovcí, které se nechalo zblbnout sprostou podlou lží StBáka Zavadila těsně před volbami.

          Takže jako "symbol" země máme křiváckého ožralu, sprosťáka, lháře a namyšleného rádoby fýrera, který podlézá Rusku a také Číně. Je jen otázka kdy začne podlézat Severní Korei. Potom nechtějme, aby nás svět bral vážně.
          • Můžeš si žvanit co chceš Simone a přesto bude pan prezident Zeman opět zvolen..hi..hi..hi
          • Drtivá většina je prej "pár", skopčák prdiplína prostě nikdy nebude prezidentem. Smiř se s tím.
            • O on te váš chuj už taky dlouho ne - buď se to ho...dské nic uchlastá, nebo pojde na svoji nabubřelost, žvástavost, podlost, ....
  • Zatímco na chudém západě má skoro každý svoje auto, v KLDR bude mít brzy každý svoji raketu!
    • V Rusku máme každý svoji vývrtku!
    • a to se vyplatí.. *3*
  • já s poslancama neroštuji *10*
    • nelži smrade, viděl jsem tě jak to děláš s Babišem
      • u nás ho taky všichni znaj *3*
        • je to démon plzeňských gay barů
          • myslím že to vysílal i sputnik
            • nazdar chlapy *14*
  • Už jsme tady a klikáme!
    • zlej troll tu není *10*
      • Ja znáju. Půjde do gulagu!
        • Najdi si svůj nick, smrade Semjone, co tu o5 smrdíš nonstop. *3*
  • ...Stalina na vás, vy bando havloidních kolaborantů, ten už by si s vámi poradil :)))
    • Správně, velmi správně soudruhu. Je nezbytné obnovit vaše komunistické koncetráky, probudit vraha grebeníčka, požádat soudruha putina o výpomoc s umístěním těch kterým nepomůžou ani vaše rudé koncetráky o jejich umravnění v Gulagu, ...... . Zemi je třeba obehnat znovu ostnatým drátem, pustit do něj vysoké napětí, pár desítek nespokojenců umučit ve vašich komunistických výchovných zařízeních, sem tam někoho popravit, .....
      Už to s lidmi není k vydržení, moc brzy zapoměli čeho všeho je komunistická zrůdná bestie schopná.
      • ...správně Simonku, jen tak na ně. Opět máš svatou pravdu, ještě že jsi tady, co bychom si bez tebe počali :)))
    • zdravím komsomolci a přeji hezký, rudý podvečer *14*
    • přéééésně, nebo Grebeníčka, našeho hrdinu
      • Prasáku rudej chlípnej, koho ty si nepíchal?!?
        YEAH !!!
  • Veškerou pravdu o chudé totalitní KLDR zbudované po sovětském vzoru zmínusujeme.
    Máme na to mašinku a nonstop klikajícího blba Semjona BTW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit