Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo zato do ČR se všichni hrnou. Ani ti Iráčani tam být nechtějí. SOCKOstán. *1* *1* *1*
    • Nehrnou, protože u nás byla a je západem uměle držená mizerná úroveň existence. A to je pro nás zatím dobře. No lépe to řekl blahé paměti umělec Grosman .. je to dobře a aj to není dobře. Naše policie je cvíčená na zásahy proti vlastním lidem. Teď jde o to kdo ji bude za nějáký ten pátek rozkazovat. Snad ne bankéři z FEDu. O teroristech neví nic. Jen drobty co jim pustí z Bruselu. Naše nadějě je jen v zákazu rádoby humanitárních organizací, které na něčí příkazy a z našich peněz poškozují naše lidi a v odvolatelnosti politiků.
    • musíme více pracovat, více se danit, více přispívat neziskovkám, a možná se nám podaří, že se k nám migranti taky pohrnou....
  • američtí žebráci by se jako otroci aspoň nažrali.
    • brilantní, ale těch hldových američanů mi je celkem líto když závistivě hledí směrem k Rusku

      asi jsem cíťa
      • Chichichíííí, nemáš na to blbečku "hldovej"!!!
        WOW !!!
  • Je neuvěřitelné, jak ti vyznavači ruské rudé totality a odpůrci svobody a demokracie jak jsou primitivní. Netuší jak tím vlastně vypovídají sami o sobě a jakou medvědí službu dělají své ideologii.
    • Mohou dělat jakoukoliv službu, když vyčůraní jako uprchlíci dostávají trojnásobek - ubytování, elektřinu, plyn, telefon, internet, stravu - proti našim dávkám. Protože němci platí uprchlíkům více tak chtějí do Německa. Nás využívají jako cestovku zdarma a celou organizaci jim ze státních dotací dějají sluníčkářské party.
  • Semjonu Gayínkovi dnes obzvláště prcá v kebuli!!!
    • fakt ?? on je tu ??? *8*
  • Koukám že Kreml zainvestoval do nového klikosčotu, bravo soudruzi, tímto způsobem se jistě proklikáte ke skvělým zítřkům.

    Diskuze na úrovni parlamentních listů je víc než zřejmá *15*
    • Tuzemáku pokud odněkud tečou do této zvláštní diskuse prachy, tak je to od Práglkavclu a Šapiráka.
  • dneska je tu skvělá parta, je to paráda když tu Semjon Tečka neordinuje
    • můžeš mi odteťka říkat M.C. Hammer ?
      • ještě jsi si to nezasloužil *10*
        • *13*
    • přééésně, proto jsem čtverák 4% *14*
      • Poslancoprcači rudej, prej si píchal Schwarzenberga přes plíny, ty seš ale prasák!!!
        YEAH !!!
  • A co reportáž z pekla pane Rede, tu tam nemáte. Tam kde se budou smažit všichni ty Vaši populární politici OBAMA,MERKL,ERDOGAN atd-pardon PUTIN, ZEMAN a TRUMP jdou přeci do nebe!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Proč nikdo tyto debilní diskuze nezruší?Je to samá sprost'árna,urážka,nic k tématu.A to je prakticky u všech diskuzí a diskutujících.
    • v klidu, naše parta už do Kremlu poslala zvací dopis, brzy budou mít ušáci po ptákách *3*
      • přijedeme na prázdniny *1*
        • Že vám někomu nevadí ta stupidní americká kultura - filmy, seriály a strkání prstů do našich záležitostí.
        • ať žije velké Rusko

          YEAH !!!!
      • tak to prostě bude
  • Hladovějící US žebráci by brali i otroctví!!!
    • ale o tom prašivý Obamgután nemluví
      • proto jsem tu já a parlamentní listy *3*
        • a dík za tebe Vissarionoviči *14*
          • mám v kapse bonbónek nechceš ?
            • jura je má čubka, vysmahni *10*
    • stoooooprocentní pravda, amaerický hladomor už je viditelný na každém kroku

      vivat Kim
  • jsem čtverák

    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit