Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíš Karla Johannesa Nepomuka Josefa Norberta Friedricha Antonia Wratislawa Mena Fürst von Owar?
  • Já + ty + Ovčáček

    klasická ruská trojka
  • No koho, přece Ovara!
  • Vobtáhnul bych nějakýho politika, nejradši s plínama, ale koho?
  • Kdo?
  • nestěžuj si pořád ty fňukno *11*
  • neboj celá ČR za tebou stojí *3*
  • Zeman nepije, ten chlastá ligu. To má CIA prověřeno, nemějte strach.
  • Drtivá většina je prej "pár", skopčák prdiplína prostě nikdy nebude prezidentem. Smiř se s tím.
  • Zemana volilo pár "bývalých" a ruských kolaborantů a pak stádo ovcí, které se nechalo zblbnout sprostou podlou lží StBáka Zavadila těsně před volbami.

    Takže jako "symbol" země máme křiváckého ožralu, sprosťáka, lháře a namyšleného rádoby fýrera, který podlézá Rusku a také Číně. Je jen otázka kdy začne podlézat Severní Korei. Potom nechtějme, aby nás svět bral vážně.
  • Obdiv plagiáta BTW k mé osobě je fascinující (ani se mu nedivím), ale sákryš jakou on má smůlu, vždycinky bude druhej a červenej jak rak!!!

    Ona mu totiž schází jedna podstatná věc a tou je fištrón, já ho mám, on ne, a to ho žere!!!
    Jeho velitel Shapiro mu fištrónu nenadělí, páč je taky blbej jak půčtok!!!

    Holt mu nezbývá než být tady za pitomce!!! Za červenýho pitomce nesouhlasů!!! Chichichi!!!
    WOW, YEAH !!!
  • omyl, Zeman nepije, jde o dezinformaci z pera CIA

    Zemana zvolila drtivá většina občanů ČR tak se neztrapňujte, celý národ ho obdivuje
  • Nejlepší je dostat se do takového rauše, že vidíš všechny Peroutkovy spisy jako na dlani. Ovšem po vystřízlivění máš v tom pak zmatek, nevíš, co psal Adolf a co Peroutka či Ovčák.
  • Obdivuji soudruha Zemana, jak umí chlastat. Taky bych to chtěl tak umět, nevadilo by mi ale, kdybych u toho neměl demenci, to by bylo ještě lepší, no ne?
  • pro nás také
  • Zeman je pro nás uvědomělé vzorem
  • je to zoufalec který Zemanovi nesahá ani po kotníky *3*
  • Juchuchuchů Semjon Gayínek už neví coby!!!
    PCHE !!!
  • na co nemám, Okamuru už jsem poklátil tak nelži

    YEAH !!
  • přééésně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit