Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznám se, že TETU jsem nehledal. *2*

    Popírat, že KLDR je jeden velký gulag se všemi komunistickými zvěrstvy to může pouze jedinec s myšlením zamrzlým v padesátých letech 20.století.
  • to je k dohledání běžně na tetu, stačí i to umět najít.... jo a mnozí z těch utečenců, kteří napsali hrůzyplné knihy posléze přiznalo, že jsou to výmysly. Nikdo neví, jak se tam žije.....
  • To vám říkali na stranickém školení?
  • musíme více pracovat, více se danit, více přispívat neziskovkám, a možná se nám podaří, že se k nám migranti taky pohrnou....
  • bližší průzkum ale ukazuje že mnozí si poté, co okusili blaho jižní Koreje, přejí návrat domů
  • Jo zato do ČR se všichni hrnou. Ani ti Iráčani tam být nechtějí. SOCKOstán. *1* *1* *1*
  • Chichichíííí, nemáš na to blbečku "hldovej"!!!
    WOW !!!
  • brilantní, ale těch hldových američanů mi je celkem líto když závistivě hledí směrem k Rusku

    asi jsem cíťa
  • američtí žebráci by se jako otroci aspoň nažrali.
  • fakt ?? on je tu ??? *8*
  • Je neuvěřitelné, jak ti vyznavači ruské rudé totality a odpůrci svobody a demokracie jak jsou primitivní. Netuší jak tím vlastně vypovídají sami o sobě a jakou medvědí službu dělají své ideologii.
  • Semjonu Gayínkovi dnes obzvláště prcá v kebuli!!!
  • Koukám že Kreml zainvestoval do nového klikosčotu, bravo soudruzi, tímto způsobem se jistě proklikáte ke skvělým zítřkům.

    Diskuze na úrovni parlamentních listů je víc než zřejmá *15*
  • *13*
  • Poslancoprcači rudej, prej si píchal Schwarzenberga přes plíny, ty seš ale prasák!!!
    YEAH !!!
  • ještě jsi si to nezasloužil *10*
  • můžeš mi odteťka říkat M.C. Hammer ?
  • přééésně, proto jsem čtverák 4% *14*
  • dneska je tu skvělá parta, je to paráda když tu Semjon Tečka neordinuje
  • ať žije velké Rusko

    YEAH !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit