Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se ucilo za Rakouska-Uherska v Hornich Uhrech (Slovenska) ? Vzpominam si na vojne jak nekde v rohu cimry byla slyset madarstina a po slovensy mluvili, kdyz zadali o opustak.
    • Komentare jsou posledni dobou na spickove urovni. Snad NOVINKY.cz se jim vyrovnaji.
    • No jo, když jsem byl v Budapešti, tak jsem se tam česky vůbec nedomluvil, musel jsem použít němčinu. *6* *1* *2* *15*
  • banderovské zrůdy, my máme v republice taky podporovatele banderovských zrůd, havlovce
  • chceš žít v naší zemi? Tak se budeš učit jako základní náš jazyk. A jestli chceš můžeš se učit navíc jazyk svého přistěhovaleckého původu. Tvůj jazyk budeme respektovat ale základ je jazyk naší země kde žiješ. A mělo by to platit všude bez vyjímky. Na Ukrajině u nás v Německu v Austrálii.......
    • Jakej přistěhovaleckej jazyk? Maďaři se dostali pod Ukrajinu po druhé světové válce. Jejich území bylo násilně k Ukrajině připojeno. Tak kdo se kam přistěhoval? Jseš vůbec normální? Ať žijou Maďaři, naši spolubojovníci proti euroukrajinské pseudocivilizaci!
      • jaká euroukrajinská pseudocivilizace? Maďaři s rozbitím Československa zabrali Podkarpatskou Rus. Jsi posvačil Lysohlávky? Pak nemáš mít tak zmatené sny
  • Banderovci v praxi.Kde jsi Štětino,Schwancenbergu?Že je tam nejedete přesvědčovat.A taková ovada nám tady chtějí kázat morálku.
  • No a zas to je maďarština a až začnou vyučovat i v jazycích imigrantů tak kam se hrabe Babylónská věž !!! No ale fór. Jak přišla žena za doktorem a že potřebuje potrat, že čeká dítě s němcem a že až se narodí tak mu potom nebude rozumět !?
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit