Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To muselo být něco strašného. Já si to nedokážu vůbec představit. pro každou ženu je to strašně citlivá záležitost. Pak musí mít celý život strašné trauma. Pro mě je to tam dole jako svátost :-D . I manžel to tak má, takže jsem se po porodu objednala na labioplastiku tady , aby mi ji dali zase do pořádku :-) .

  • Stalingrad
    A třeba s tou obřízkou začít u frau Ančí Mééé,přeci se jí to musí líbit když je sem nermomocí tak zve bo ona už je obřezaná ??? Noo čapi je velká a Jean-Claude Juncker ufiknout ne jen pytel ,ale zrovna i ptáka-on je dost velký fták sám o sobě,tak ho nepotřebuje.... *1* *1*
  • Německo je stále více xenofobní. *1*
  • Z Německa bude jednou evropská žumpa.
  • Islamofobie žene vodu na mlýn Islámskému státu, prohlásil šéf OSN - asi nemá rád našeho Miloša a závidí mu, že to umí na běžkách......
    Spíš to ale vypadá, že kdyby blbost nadnášela, Pražský Hrad by mohl zahájit lety do vesmíru. *1* *1* *1*
    • Kočičáku, jaké je to u vás tam nahoře?
  • v německu bude právo šaria a obřízka bude denním chlebem všem lékařkám a sestrám v burkách
    • A tu kůži použijem na bubínky!!!


      CHI !!!
  • Je to jejich tradice, jejich věc a naše zbytečná starost!
  • Provozují diskriminační praktiky, hlásají válku a vyhlazení všech nevěřících, nerespektují zákony , morálku, pravidla , místní zvyky, neuznávají rovnoprávnost, Tak proč zde jsou???
    Pokud to není invaze? Přece když někam jdu tak proto , že se mi tam líbí, mám stejný názor a souzním jak názorově tak i mentálně s prostředím. *8*
    • Tohle video také stojí za shlédnutí.... (je anglicky, pac tam mluví USA voják z Iráku o tom že iracani fakt nemají Američany v oblibě,)

      https://youtu.be/DsTrRcCnv08
  • Migrace je jako rakovina,ktera nás rozezere zevnitř. Evropa je v (.) Díky bezkulakum eu a hlavně danke Mutti. Du bist Fekete Pina!
  • když někdo druhé nebo druhému provede obřízku, tak jemu provést uřízku. Anebo oDřízku. A bude po ptákách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit