Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mělo by se dát na stůl kiolik si půjčili, kolik už zaplatili a kolik tedy měl být nespravedlivý zisk bank, pakl by bylo taky zajímavé vědět, co si za půjčky koupili a od koho
    • Koupili si ponorky a letadla na svého spojence v NATO tj. Turecko *16* *16* *16* *16*
    • Kdybyste tomu alespoň trochu rozuměla tak si všechny údaje snadno najdete.
      Nespravedlivý zisk? Co to je? Když na to nemám tak si nepůjčuji.
      Za současné situace žádná banka Řecku nic nepůjčí.
      Řecko je po Japonsku druhou nejzadluženější zemí světa, jeho dluh se blíží 320 miliardám eur (asi 8,9 bilionu Kč) a vysoko převyšuje objem řecké ekonomiky.
  • Minimalni! Mzda v recku je 18810,- kc takze v ceskejch novinach at nebreci jakou maji chudacci krizi a ze se kvuli splaceni dluhu musi omezovat (asi dostanou za rok jen 12 platu misto 15ti) kreeteni
    • A to si tu minimalni mzdu planujou v pristich letech navisit na 22900!!!
  • nevím jak to tu funguje, ale myslím si, že Tiscali má zde nějakého hnu*a jménem soudružka.....
    je to asi jediný bu*erant tady na Tiscali
    • A vy už jste trapný jak se snažíte svého oponenta na debatě ztrapnit
      a předělat z holky na kluka. *15* *15* *15* *15*
    • Máš pravdu je to gay, tečka který dělá mámu v gay klubu, nikoho nemá, ani rodinu ani přátel a žije v rozpadlé pastoušce, tomu hrabe už asi 10 let.
      • Ještě dodám že občas si odpočine v psychiatrické láčebně v Plzni, to tu pak pár dnů není.
        • Ten ústav je v části Lochotín, tam ho znají jako staré boty.
  • Můžu tě tečko ujistit že v USA není svoboda vůbec, demokracie taky ne.
    • Neviděl jste ji? V tom případěte potřebujete brýle. *15* *15* *15* *15*
  • Nemakačenka z Řecka je zapotřebí hodit přes palubu, buď se utopí nebo začnou plavat a makat. Mně stačí, když vidím ten nesympatický ksicht toho jejich vychcaného ministra přes finance, to je vyložený netáhlo z pod Akropole!
  • soudruzkaPusinka tiscali.cz

    Jak ráda bych jela do USA! Pryč z rudého pekla do demokratického ráje.
    to je můj dívčí sen.


    *ebily nepouštějí, mají jich tam až až!!!
    • co ti brani ?
  • též "ostrovní" je zcela nový typ šmejda. Na oko se tváří jako že jo.Že jako bude evropanem a zařadí se mezi normální zdejší standart.Jenže to by potřebovalo od základu změnit celý jeho záhalčivý způsob života.A to zas křivák ne!Ale slíbit se dá všechno takže slíbí dostane půjčeno .... ale ono jako není na vrácení.Prožhralo se to prochlastalo prohýřilo.No nic se neděje.Tak se bude vyjednávat.A vyjednávat.Však oni se ohnou.Takž toto je ta novodobá řecká mazaná chátra. No neutopili by jste to?A najednou?
  • Šupem bych tě deportoval do Spojených států a tam bys zhebnul do roka.
  • Chyba není v Řecku. Hloupější je ten kdo dává, než ten kdo bere. To je nutné si uvědomit. Ti omezení jsme mi. Potažmo EU. Řecko se může jen usmívat. Je to jen můj názor, já to nikomu nevnucuji. U nás je spousty "Hnědo-Řeků, a jsou taky v pohodě". Dostávaj a nemusí nic.
    Proč si stěžovat.
  • Snad se německej parlament už konečně vzpamatuje a nakope Řeky do zadnice. *1* *1* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit