Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A prej Unie je jednotná, no to možná bude ale bez ČR a dalších lemplů...
  • Vítejte v EU a Absurdistánu... *15* *15* *15*
  • A já jsem si myslel, že jsme stále v Českém státě kde platí naše zákony. A my jsme již v totálním hovnu. Kdo se nechce ve škole podřídit školnímu řádu, tak má být okamžitě vyhozen ze dveří školy. Oni jsou tu na návštěvě a ještě si budou drze poroučet?
    • To máš úplnou pravdu. Bohužel bruselští uplacení politici a úředníci to tak nevidí a snaží se nám vnucovat nařízení, která přivedou naši kulturu do pekel. Pokud se sami lidé masově nepostaví proti těmto Jidášům, kteří mají za úkol Evropu odevzdat muslimákům, tak nám zbývá posledních několik desetiletí. Pak vyhynem, nebo spíše budem zlikvidováni.
  • Přeci není možné stahovat kalhoty před islámskou bandou! Dvě studentské hlupaně se rozhodly chodit jak batmanky.Dobře to mohou doma.Ale tady je Evropa.Tady se nikdo krom vlezdoprdelek tady z ministerstva s hlupaňama bavit nebude.Tedy všude jinde krom nás.Já si přeji vidět zda pod šátkem není terorista.Když mi to systém zakazuje nebudu posílat děcka do takové školy!Mám důvodnou obavu že zdejší systém mně neubrání.Se zbláznili !
  • zlatí komunisti,normální obyčejný člověk se cítil bezpečně,jenom paraziti,kreatury a rozrýpavači typu havel se měli špatně
  • To znamená, že kupříkladu Jemenec bez kynžálu není prakticky mužem, a odejmutí by znamenalo jeho urážku.... Tož vítejte v našich školách. Že přeháním, ale kde, pravdoláskaři různé džamily, šabatové, kocábové či jim podobní pánové či dámy se o to postarají. Bůh je nekonečný, v zemi, kde není ani 20 procent věřících budeme oživovat modlářství. A oni nám rádi udělají z hlav kopací balony. Nu mám to za pár, ale chudáci zde žijící za dvacet let..... *10*
  • Takže další kapitulace před přistěhovalci.

    Pokud chtějí žít v EU musí respektovat naše zákony a zvyky. Ne že se EU
    bude přizpůsobovat jim.

    Muslimové ať o toleranci nehovoří. V jejich světě je vše nemuslimské pronásledováno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit