Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman a Andrej.Dlouholetí hráči zdejší politické scény.A je to jedině dobře.Po všech těch kreaturách - Zloděj propisek,Vajíčkový král,Hloupý Karel,Langergauner přišel někdo, kdo to tady poněkud vyčistil.Mají ti dva kluci nějaké mouchy, ale není momentálně nic lepšího skladem.Navíc jsme v aktuálním ohrožení. Socani v čele se Sobotkou neví jak se event. přesně postavit k plánované anexi EU přivandrovalcema z Afriky.Tito dva mají naprosto jasno.A to je rozhodující.Pokud vyžaduje sociální cítění, citelný zásah do peněženek nás všech ....... je třeba bandu hnát ven svinským krokem!
    • V tom skladu by jste si měl udělat inventůru *3*
    • aha, takže je dobře že jsme vyměnili megagaunery za megazločince, vaše moudrost je nad moje chápání
      • Ale to je v úplným pořádku, vy teplouši nechápete nic, pouze prcání s jinejma buzikama Semjone!!!
        • tvoje teorie jsou nad naše chápání, geniální
  • Homosexoteplobůzo Semjon Gayínek je o5 na kolenou, kope kolem sebe jako chcípající kobyla!!!
    Tam jsme ho chtěli mít a proto my rozumní - ROFL !!!
    • ... moudrost tě minula na míle, osle :)))
    • díky BTW, hned je na světě lépe
  • Jo to jsem, moudrý, ale hlavně, že nejsem teplej jako ty Semjone Gayínku!!!
    A tímto na tebe hážu howno ty homosexuální prakundo!!!
    WOW !!!
    • ... moudrost vypadá jinak, pitomečku :)))
      • ... protože nejchytřejší jsme my, děcka co je rodiče spláchli do toalety.Ale my chytráci je převezli a přišli dveřma.
  • Trapáci havloidi, kchárlovci, kalouskovci, sluníčkáři a kavárenští povaleči jen více kecejte o Čapím hnízdě, jen více jej haňte a očerňujte. Čím více se budete snažit, tím více jemu a Babišovi budete dělat dobrou reklamu zdarma. Hold, pravicoví bezmozci a užiteční idioti se nezapřou.
    • Máš pravdu, Zeman označil 30 % Čechů za idioty. Je to náš prezident. *14*
      • Těch 30%, to jsou členové stran TOP09, ODS a jim podobných a jejich voliči a příznivci. Takže náš prezident se opět nepletl.
        • *4*
        • Putin se nikdy neplete, za mě palec nahoru

          vivat Meresjev
      • chudáci Češi.....nechtěl bych žít v Česku....stále čtu jak tam mají pořád nějaké potíže až je mi jich líto....
        • já také ne, doma v Ulanbátaru je lépe *14*
          • líp než u nás v Moravsku? Tomu lze jen stěží uvěřit......
            • Morava je opravdu také v bývalé Jugoslávii. Morava (Velká Morava) je téměř 500 km dlouhá řeka, která se vlévá do Dunaje mezi Bělehradem a Železnými vraty. Její západní přítok je Západní Morava (cca. 300 km) a Jižní Morava (cca. 300 km).
            • tys myslel..... *4* tak tos mne překvapil...takové vzepětí bych u Tebe nečekal....
            • aha, já myslel že Morava je v bývalé Jugoslávii, velká omluva
      • Ono se prece rika - jaky pan, takovy kram...
  • Chcete zkazit chuť k jídlu???
    K zblití:
    https://ctrlv.cz/WGG0
    • vždy když si zkazit chuť tak si přečtu příspěvky místní rudé chátry *11*
  • Hup, klik bééé Sajmon!
    • dearputin.com
  • Zlodějiny typu Blanka, Promopro, Open card ty by se měli řešit než nějaké hnízdo za pár šupů.
    • Ja bych tech par supu brala hned...
    • Zlodějina je zlodějina. Malá či větší, je to stejné. Když se bude třídit, že menší se nebude řešit, je to chyba. My, obyčejní občané musíme platit za vše.
      • ale ano ale v tom připadě šup všechny pozavírat
  • Možná ,že se uvedené bude po revoluci předělávat na katovskou mučírnu aby když už je to postavené to mělo nějaké rozumné využití.
    • svážeš mě ? potřebuju potrestat *3*
  • Střízlivý pohled.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Marenka-Dnes-padouch-a-populista-zitra-prezident-a-hrdina-Zmeni-volicska-revoluce-zapadni-svet-Zeman-Babis-Trump-433153
  • Novinář který psal tento článek je velmi nestraný a objektivní.Kým je proboha placený,takový titulek by si žádný objektivní novinář neměl dovolit,to není článek,to je vyjádření svého nebo možná za úplatu něčího názoru a nedej bože v úmyslu někoho před volbami pošpinit,takové svinstva se tady dějí mezi novináři 25 let po revoluci,hnus.novináři jsou největší chátra v této zemi a jsou zadarmo drazí.Má omluva všem poctivým.Že jsou politici hejzlíci to je normální ale novináři by měli mít profesionální čest a tu tady nemají.A tento určitě zmetek nějaký.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit